Jump to content
BulForum.com

Mp3 Player Canyon - Зареждане ?


maina_pld

Recommended Posts

Здравейте , попадна ми едно мп3 плеарче "Canyon CNR-MPV5G" ето това http://www.dobraoferta.com/product/89087d4c-9add-4e43-8bc6-554be69e1d0d.aspx?s=9 но без зарядно... Никога не съм ползвал такива играчки и си нямам идея как става зареждането ? Ако някой има такъв модел да каже ако може със зарядно ли се работи ? с юсб кабел ли се зарежда ? и как да разбера какво ми трябва за да го тествам дали бачка че е изтощено до край...

 

Сещам се че ако отида в магазин ще ме информират ама ме мързи... па и искам да знам предварително кви пари ще ми трябват за зареждачка.

 

ПС. Ако някой пък има случайно оригинално зарядно а е останал бе плеар може да направим няква сделка :>

Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва зарядно - зарежда се през USB-то. Щом батерията е разредена, включи го към компютъра и го остави няколко часа да се зареди.

Link to comment
Share on other sites

Там е работата че имам само самото устройство без никакви кабелчета и за това се чудих как се зарежда :)

 

А някаква идея колко струва подобно кабелче ?

 

ПС. Купих си кабелче за 5 лева... включих го и тръгна да зарежда.. след 5 мин го изкарах да видя бачка ли.. слушах една мп3-ка и изгасна (нормлано) но сега при опит да го ключа към юсб-то изобщо не реагира.. Както и да е поне разбрах че бачка.. явно кабелчето се е цакнало

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...