Jump to content
BulForum.com

abe za samozadovolqvaneto


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Ej,mnogo si hitur be Cecko!

Posle ste ima li link,a?

Link to comment
Share on other sites

какъв линк?

MI nali ste ti prashta pic.Da go vidim i nie.

Link to comment
Share on other sites

MI nali ste ti prashta pic.Da go vidim i nie.

бре бре вие пък сте много хитри. тя може да не иска всички да го виждат , защото много хора говорих лошо за нея.тя просто по този начин мисли. ако някой го мисли за лошо да си замълчи а не да говори глупости.

Link to comment
Share on other sites

mai vze da navliza6 v li4na teritoriq. no kakto i da e. ne stava duma za haresvane, a za smisul. ne znam kolko puti da povtarqm, 4e smqtam tova edin vid za neuvajenie kum partniora. tova zna4i, 4e ne polu4ava6 dostatu4no ot nego i zatova iska6 i sam da postigne6 tova, na koeto toi ne e sposoben. mnogo gadno, mnogo.

abe pri teb partnjora postoqno li e s teb .Ako zamine nqkude nqma li da se zadowolqwash sama???

 

P.S:close topic spora e bezmislen

Link to comment
Share on other sites

abe nevzehte li da se prestaravate na tiq topici sus sexualen podtext.. to bqha 4orapi, perverzii, samozadovolqvania toq warez mai mai moje i da stane klub za zapoznanstva :)

Link to comment
Share on other sites

Защо, такива работи трябва да се говорят открито! Те някой хора като не могат да ги чуят тези работи в къщи или в училище, поне тук да е, а не да си говорят по пойките небивалици.

Link to comment
Share on other sites

Браво на "лейдито". 8-ми клас е добра възраст за едно е***** момиче което си мисли че чикиите са гнусно нещо.Като порасне още малко и прочете тук там за какво става вапрос нека тогава пусне няква тема от тоя сорт за да видим дали ще е на същото мнение.

Link to comment
Share on other sites

Gothic^Lady прочети малко за биологията и физиологията на мъжа и ще си отговориш сама (надявам се ) .

 

ЕДИТ :

До скоро си мислих , че в този форум се дискутират сериозни проблеми. :angry:

Link to comment
Share on other sites

До скоро си мислих , че в този форум се дискутират сериозни проблеми.
, че това си е сериозна тема. В началото на миналия век, децата са ги биели, водили на лекар, мазали са им пишкете с люта чушка и т.е. водело се е болест мастурбирането. Сега не е така, даже някаде го водят положително за подрастващите.
Link to comment
Share on other sites

Само едно ще добавя.Има си статистика.Хората са установили , че хората , които маструбират страдат по малко от болести на простатата в напреднала възраст.А и няма лошо човек да се поддържа в форма.

Link to comment
Share on other sites

Ох развалихте хубавата тема :( Как хубаво си говорихМЕ за самозадоволяване и след тва...развалихте нещата с 30- годишните си гаджета :blink: тц...айде нищо ще се пробвам да позакърпя положението B)

 

Та какво за самозадоволяването? Аз мислих, че всички хора се самозадоволяват независимо от пола им. :) ама всъщност...не си спомням лейдито да е писала, че категорично не прави скреч...значи УРА! не съм се самозадов...опа...замозаблуждавала толкова време :)

 

Обаче наистина.. мисля , че някои мъже много прекаляват с тая работа ;) то не може и в градската и в супер-а и на спирката и...айде моля ви малко уважение! :P ( това се отанся за мъжете, който през 1-2 минутки се побарват...щото..номера за "ох ми неудобни са ми дънките, обива ми.." не минава просто :) )

 

А иначе самозадоволяванетео не е неуважение към партньора, обаче сега като се замисля и аз мислих, като лейдито, когато бях в 6-7 клас..ама тогава и секса ми се струваше ... :sick Така, че всичко е въпрос до израстване.Лейди не казвам, че си малка или нещо такова ( на колко си btw? :) ), но не се чуди ако след някоя друга година почнеш друго яче да мислиш. А..за гаджето...не се самозадоволява ли?? ДОЛЕН ЛЪЖЕЦ! Лейди не ти трябват такива :( ...късай го!

 

Сега ще си позволя малко отклонение :rolleyes:

 

Абе ейй форумци такива...голям проблем ше си имаме с вас ейй :P Как може така да обсъждате момичето...ужас...само да кажа, че всички дето са пуснали тъпи коментари по отношение на лейдито не са достойни за уважение. Я, моля сички да ми пратат снимки на an4etoo@mail.bg да ви се порадват на красотата! :P

 

айде пиииз :)

 

P.S. Лейди прощавай ме ако съм изпуснала някоя запитайка...аз по принцип съм си неграмотна :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...