Jump to content
BulForum.com

Продaвам доказано най-лютата чушка в света


Recommended Posts

Казва се Bhut Jolokia (известна е още и под названията Naga Jolokia, Bih Jolokia и т.н.), расте в Индия и Бангладеш и е трудна за отглеждане. Вписана е в рекордите на Гинес с резултат от над 1 000 000 единици по скалата на Сковил, което значи около 200-400 пъти по-люта от обикновените люти чушки и само около 10 пъти по-малко люта от чистото вещество капсаицин. Имам 15-ина бройки сушени, като приятният аромат е запазен. Съдържат и семена, ако някой иска да се пробва да си отгледа растение. Така че ако искате да притежавате най-лютата чушка в света (заедно с описание на български и английски) цената е само 1.50 лева за бройка. Важи само при идване на място в Пловдив, квартал Тракия. Който иска ще му пратя точен адрес и карта. За желаещи от други градове мога евентуално да изпратя с писмо по пощата.

 

От 10 август за няколко дни съм в Пловдив, така че който иска чушки, да заповяда.

 

Не продавам на членове на форума по-малки от 18 години.

 

 

Ето повече информация за чушката:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bhut_Jolokia_pepper

 

А ето и клипове, показващи какво се случва ако някой иска да яде от чушката:

 

Възрастен мъж опитва парченце от чушката

 

Младеж опитва друг вид чушка, който е няколко пъти по-малко лют

http://www.youtube.com/watch?v=gw8bW6b5900

Link to comment
Share on other sites

Дай ги насам да ги видим тея чушки :laughing:

Ако имаш път към Кичука - взимам няколко.

 

Ейй, за малко да забравя по повод това:

 

Не продавам на членове на форума по-малки от 18 години.

 

... наскоро станах на 18 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

гледа ли клипчетата по долу :) не е шега работа това :)

 

 

 

Модератор: След още едно мнение без интерес, освен 20-те процента ще има и почивка за известно време.

5. Абсолютно забранено е да се коментира продаваната стока от хора незаинтересувани от покупката й. Наказанието е 20% уорн !
7. Абсолютно се забраняват постове с цел да вдигнат една тема по нагоре или да я върнат на първата страница.

 

12. Писането на кратки и безсъдържателни мнения просто "за лаф" е особено нежелателно. Форумът не е чат канал! Изключение правят някои известни единични теми, които са предназначени единствено за тази цел.
Link to comment
Share on other sites

Искам 2 бройки от тези чудеса. Като се прибереш в града ми пиши един email -> test@plcnet.org или звънни на телефон 0897 958317.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ако имаш още и аз ще взема две.

Поне до вторник съм си в Пловдив, така че може да дойдеш ако решиш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...