Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Продавам LCD диспей за PC. Свързва се към LTP порта(за принтер). 2х16(2 реда по 16 символа) с подсветка(зелена). Има възможност да се настройва контраста и осветеността.

На дисплия има възможност да се изведат следните данни: температури; напрежения; обороти на вентилаторите; използване на РАМ паметта, процесора, твърди дискове, Swap файла, Лан връзката; Win Amp

информация /име на песента, дължина и др/; информация за Half Life сървъри; POP3 информация /изтегля броя на новите писма и извежда Субйецт на дисплея/; час и дата; Uptime; и много друга различна информация, която желаете да имате винаги налице.

Ето тук има снимки.

На 5 дена е. Продавам го защото ми трябват пари. Крайна цена 25лв.

Link to comment
Share on other sites

абе има много упътвания как да се прави примерно тук обаче незнам от каде да си купа самия дисплей George_131 можеш ли да споделиш от къде си се сдобил с чудото и кви пари ще ти бъдем благодарни :woot

Link to comment
Share on other sites

takiva displei moje naj eftino se kupqt ot K2elktronik ina4e gi ima navsqkade no sa 2 pyti po skypi

off topic / можеш ли да ми дадеш телефона на К2 и да ми кажеш каде се намират горе долу? / off topic

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...