Jump to content
BulForum.com

драйвери за мултифункционално устройство


danko_172

Recommended Posts

Здравейте на всички,

имам едно чисто ново мултифункционално устройство 3 в 1 (скенер,принтер и копир) Xerox WorkCentre XK35c и се оказва, че драйверите в приложените дискове са само за операционните системи преди ХР включително и за него. Понеже не смятам да си преинсталирам компютъра (да сменям Уиндоус 7) с ХР мисля да помоля за съдействие за намирането на драйвери за Уиндоус 7 х64 било то и за виста х64. Предварително благодаря за каквото и да е съдействие. (опитах и с виртуално ХР но не успявам да го подкарам - дава,че е инсталирало драйверите, а на дивайс мениджъра не ми показва устройството и като се опитам да ползвам софтуера за сканиране ми дава , че не намира устройство)

Link to comment
Share on other sites

Drivers: Windows Vista

Windows Vista Note: Xerox discontinued support services of the Small Office/Home Office product line as of December 29, 2006. There are no plans to develop Vista drivers for these products. Please check with a Xerox Sales Representative for Vista-supported products.

There are no files available for this selection

 

Това е от сайта им, май ще трябва да си намериш по-ново устройство.

Link to comment
Share on other sites

Drivers: Windows Vista

Windows Vista Note: Xerox discontinued support services of the Small Office/Home Office product line as of December 29, 2006. There are no plans to develop Vista drivers for these products. Please check with a Xerox Sales Representative for Vista-supported products.

There are no files available for this selection

 

Това е от сайта им, май ще трябва да си намериш по-ново устройство.

 

Благодаря за помоща, но май ще търсе нов собственик, който ползва уиндоус ХР - наистина е чисто ново и под ХР си работи перфектно с чисто нови глави - старите са запушени, а новите са съвместими с лексмар и са доста евтини за класа си (а и могат да се пълнят). Ще му се порадвам още някоя седмица, до като не се намери нов собственик, но който така или иначе заради ползването на стари компютри с лицензиран софтуер (по офисите) ще му е потребно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...