Jump to content
BulForum.com

Трябва ли Флицштаин да води Шоуто по СКАТ!


DarkWish

Recommended Posts

Не съм видял някои досега да е писал за него и реших да се пристраша.Как смятате трябва ли този Шваб да води такова ТВ шоу, в което се плюе на българския народ.Този 4овек се подиграва на всеки и на всичко.Моля вземете участие и нека темата да се открие от СЕГА!

Благодаря ви

Link to comment
Share on other sites

offtopic:

btw ne e li nickshtain :)

 

a ina4e 4e ne mu e mqstoto tam ne mu e :)

извинявам се гресхката е моя просто веднъж го гледах и не запомних добре името сега ште го оправя!10ь че ме поправи

;)

Link to comment
Share on other sites

Много е смотан тоя трябва да си го пратят в швабия

Тоя се чудя как не са го гръмнали още.Аз го гледах 5 минути и ми се прииска да го убия като някой червей та незнам за другите :angry1

Link to comment
Share on other sites

че е говедо, говедо е! гаври се с народа, но същият този народ го гледа всеки ден. кажете ми нормално ли е това? не ник трвв да бъде заколен, а аудиторията му!

Link to comment
Share on other sites

да прав си първо тая смахнатата баталка от Сигнално жълто сега тоя Никщаин и скапия ни професор Вучков.Сички са малоумни идиоти.Евала правя на Шоуто на Слави и на Господари на ефира защото те единствени им затварят устите на тия улигопати.Ако зависеше от мен цялата телевизия щеше да бъде затворена.

Link to comment
Share on other sites

че е говедо, говедо е! гаври се с народа, но същият този народ го гледа всеки ден. кажете ми нормално ли е това? не ник трвв да бъде заколен, а аудиторията му!

Тоя улигофрен аудиторията му е за да се смеят на човешката простотия.Аз въпреки 4е много следя мнението на другите не го гледам а другите го гледат защото бил улигофрен и показвал своята малоумност.

 

--mod-note

DarkWish, използвай бутона EDIT, ако обичаш.

Link to comment
Share on other sites

Това за мен е абсолютно глупав въпрос. По-скоро трябва да е "Трябва ли да го гледаме?". Аз не го гледам, щото е пълен тапир както и всички останали в СКАТ. А че имат право да си правят каквото си щат предаване щом имат пари и зрители е от ясно по-ясно.

Link to comment
Share on other sites

Това за мен е абсолютно глупав въпрос. По-скоро трябва да е "Трябва ли да го гледаме?". Аз не го гледам, щото е пълен тапир както и всички останали в СКАТ. А че имат право да си правят каквото си щат предаване щом имат пари и зрители е от ясно по-ясно.

брат има специялна агенция,кадето забранява излъчването на подобен тип програми или ако ги излъчват поне слагат пауза на мястото на афоризмите,въпреки 4е тогава щеше да е вечно мълчание по време на шоуто му

Link to comment
Share on other sites

ami kvo shte kajete za onaq ot skandalno jalto Albena Vuleva [mai beshe]

taqpa kvo se e vjevqva ebati pradnqta

vmesto da se vedi tq na kvo prelicha tragnala dami obsajda drugite s mnogo arogantni dumi

ebati pachata edin 40 santov v ustata zaslujava i da se zadavi dano ;)

Link to comment
Share on other sites

ае кфо ви боли кой ще го води шоуто?всъщтност кой въобще го гледа тфа нещо бе?аз за тоя палячео разбрах като гледах господари на ефира,иначе въобще нямаше да разбере за съществуването му....теглете му една майна и сменете канала :evil

Link to comment
Share on other sites

toq tip e mnogo tup i ponqkoga mu gledam predavaneto 6toto vseki vtori go psuva i mi stava mnogo zabavno kato go gleda6 kak sa qdosva

Link to comment
Share on other sites

ае кфо ви боли кой ще го води шоуто?всъщтност кой въобще го гледа тфа нещо бе?аз за тоя палячео разбрах като гледах господари на ефира,иначе въобще нямаше да разбере за съществуването му....теглете му една майна и сменете канала :evil

emi normalno i az ot tam razbrah.. pak i tova e vse pak CKAT az na taq televiziq edin pat ne sam gledal tqxno predavane :) taka 4e ne e bolka za umirane pak i neka go ima 4e s nego gospodari na efira po-lesno shte si zapalni vremeto :)

Link to comment
Share on other sites

emi normalno i az ot tam razbrah.. pak i tova e vse pak CKAT az na taq televiziq edin pat ne sam gledal tqxno predavane :) taka 4e ne e bolka za umirane pak i neka go ima 4e s nego gospodari na efira po-lesno shte si zapalni vremeto :)

те хубаво 4е са Господари на ефира или Шоуто на Слави,защото само те смеят да се отварят на тъпите водещи на СКАТ.

Link to comment
Share on other sites

Караман, това което си го написал по-горе може да се обясни само с факта, че си го писал в 6 сутриннта и с нищо друго. Ти и Велко Парашиков (оня лудия с бирата) да сложиш на мястото на Ник ще е по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте много заблудени бре, то че СКАТ остана единствената българска телевизия не го забелязвате, може би сте коне с капаци. От предаванията на СКАТ лъха едно такова хубаво национално чувство, че чак да се стреснеш, почти националиситческо, и Ник Щайн си води много хубаво предаване, това че ви се е сторил твърде краен, ами като сте с гузна съвест, така ще е, мен като нищо не ми тежи на съвестта, ме кефи как ги разобличава всички тъпаци. Да не говорим и за СУПЕР предаването на Волен Сидеорв : АТАКА, това  предаване рулира, просто казва нещата в очите, също като Неудобните с Михнева по К3. Малко журналисти са като тях, да подбуждат националня дух. Това са будителите на съвременна България, ако не са те, няма кои да събуди балъци като вас, които на оня плешивко му гледате предаването, дето се прави на национално отговорен и си праи шоу. Неговата работа е опечена и каквото и да приказва по ТВ-то нема полза, неговото е простотя до шия. А тия Господари на Ефира са толкова противни, търсят под вола теле, пародиите им са чисти подигравки. Само оня младичкя дето ходи по улицата да прави скрита камера има смисъл, че показва дребните мошеници колко са жалки. Иначе освен 2-те путки дето се появяват пред камерата, това предаване нищо хубаво не може да предложи. А иначе предаването СИТЕ БЪЛГАРИ ЗАЕДНО е единственото предаване по Бълграските телевизии, което е БЪлгарско! А забравих да спомена и Националната Телевизия БТВ, която е токлкова национална, колкото аз съм трамвай.

 

така че, или се осъзнайте навреме или:

:angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :pirate  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

 

И ако някой каже че съм се отклонил от темата жална му майка...  :devil

ako ima6 skat za hubaw kanal zna4i ne gleda6 mnogo tv

kak moje da gowori6 taka gospodarite na efira si wyr6at rabotata i prawqt mnogo hubawo predawane

Link to comment
Share on other sites

Мда... То е като с всичко останало. От Германия внасяме дрехи втора ръка, коли втора ръка (дето там иначе са за автоморгата), бяла техника втора ръка... Що да не си внесем и водещ втора ръка. И да му се радваме все едно Джей Лено е дошъл да води предаване в наша телевизия. Много е отворен. Ако беше американец - 5 Пулицър-а не му мърдаха на предаване. Толкова кадърен и компетентен, че Германия му е тясна. Та прескочил насам. Там вече е решил проблема с гастарбайтерите и всякая такая сволоч, дето залива фатерланда, та дойде да ни научи как да се оправим и ние. Нищо, че е малко кривогледичък. И че му пука за нас колкото за вчерашния вестник. Ако тук му секнат кранчето - ще се прехвърли в Африка... Я там колко национални проблеми си имат. На племенна основа се колят завалиите още - ма така е - като не се сещат да си внесат малко водещи от прогресивния свят, та да им обяснят кое, как, защо...

Докато зяпате Вулева, Ник Намкойси, Михнева, Сидеров, Вучков, Ганчев и чакате да открият философския камък, дето ще ни оправи за една нощ положението, цъкате с език и викате "Машшала, ма как само им го каза!" - отворковците-политичета ни клатят и си пълнят гушите, не блеят... То това е и целта де. Да не гледаме на там - да се вторачим в сеира на клоуните и да не мислим много много. Ракийката, салатката и един Ник, да си псува заедно с него - какво му трябва на българина повече?! Като свърши предаването - гаси телевизора, тегли шута на котката, изсира се, изсеква се и отива да си полегне до хъркащия динозавър... Мамка му и жувотеца.

Link to comment
Share on other sites

mno si e prav Nihtshtain samo deto na nekoi hora ne im otturva da 4uqt istinata  :pirate

ti glledal li si go Nikshtain 4e da znaish za kakvo stava vapros??

Toq narushava nacionalnite interesi.Zajto ne zemesh da mu se obadish ma predi tova drasni nqkoi red da znaq dali da poslusham kak shte ti skusa rodninite ot e....

Specialno jte si vkliu4a televizora deto prashasva ve4e i shte se izsilq da go gledam. :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...