Jump to content
BulForum.com

Just Cause 2


samkijot

Recommended Posts

justcause2pccover.jpg

 

 

Just Cause 2

 

 

Minimum System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Dual-Core CPU (Athlon 64 X2 4200/Pentium D @ 3 GHz)

Memory: 2 GB

Hard Drive: 10 GB Free

Video Memory: 256 MB (NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 Pro)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 10

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

 

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.6 GHz/AMD Phenom X3 @ 2.4 GHz

Memory: 3 GB

Hard Drive: 10 GB Free

Video Memory: 512 MB (NVIDIA GeForce GTS 250/ATI Radeon HD 5750)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 10.1

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

 

 

реших да дръпна тази игра, но при опит да я подкарам windows-a ми дава грешка и не може да я стартира:

 

snagprogram0042.png

 

някакви идеи защо така се получава? с windows 7 съм и EAH4850.

Link to comment
Share on other sites

... ами аз свалих същия release на SKIDROW и доколкото прочетох в коментарите към торента в замунда и други хора имат подобен проблем, но никой не е стигнал до разрешаването му.

не съм пробвал в compability mode, тъй като вчера я изтрих, но довечера ще е мъча пак да я подкарам. драйверите ги свалих от сайта на asus(последните) за този модел - ASUS VGA card display driver version 8.703 for Windows 7 or Windows Vista(32-bit Edition)

 

... а играта наистина изглежда забавна, макар и не много реална :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8BOtdFUDdFI

Link to comment
Share on other sites

да, и при мен тръгна. не бях инсталирал това за Direct X първия път, защото си мислех, че не е необходимо.

иначе впечатленията от играта ми са, че е преди всичко конзолна. целия геймплей е за gamepad. с клавиатура изобщо не е удачно. от друга страна терена е толкова голям, че понякога се губиш, въпреки че има GPS и подобни глупости. единственият свеж момент е това с парашута/летенето и куката, но и те скоро омръзват, защото са еднообразно. иначе можеш да караш всякакви МПС-та.

графиката е на ниво.

 

а бе, нещо не мога да "похищавам" МПС-та, когато са на военни т.е. при оказването на съпротива, играта ми показва, че трябва да натискам бутоните от 1 до 4, ама явно не го правя както трябва. какъв е чалъма? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

имам един доста досаден проблем с тая игра. от време на време не ми я визуализира на цял екран и отдолу лентата със задачи се вижда. не е като прозорец, който можеш да увеличиш или минимализираш, но с taskbar-a отдолу понякога ме изхвърля от DX режим и е неприятно.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с alt+enter

не става така. alt+enter просто активира windows mode-а, а аз не съм точно в windows-ка среда, тъй като прозорец няма ... само taskbar-a отдолу. четох в разни форуми, че и други хора имат същия проблем ... изтрих настройките на играта в една папка съдържаща се в "моите документи", но пак няма резултат.

преди също се е получавало, но се оправи от само себе си(по-скоро и аз не разбрах как се оправи).

 

ето за това става въпрос:

 

fulscr0000.th.png

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да го минимизираш преди стартиране или му махни отметката от "Keep the taskbar on top of the other windows".

не става ... при това, като не е изцяло в DX режим т.е. като линията на taskbar-а се вижда отдолу, играта става много тежка. все едно нещо й пречи.

 

тая игра почна да си прави супер гаргара с мен ... успях да влезна в DX(без да изважда taskbar-a), но ми изписва, че разолюцията не в оптималния вариант ... и ми дава, че е 1280х1024 ... и това не било оптимално за 19' TFT монитор :unsure:

 

явно ще я трия, щото вече ми писна.

Link to comment
Share on other sites

това с fullscreen-а се оправи някак си, но сега пък изникна друг бъг ... като играя с някакво превозно средство и след това ми се наложи да използвам ръчни оръжия, mouse1 не действа(и двата вида стрелба са с mouse2) ... и обратно - ако играя с ръчни оръжия и ми се наложи да ползвам МПС, mouse2 не работи(и двете стрелби са с mouse1). трябва всеки път да влизам в настройките и да ги задавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...