Jump to content
BulForum.com

Колко са креативни братята Руснаци!!!!


Pisach

Recommended Posts

Abe chovek , osyznay se.

Ti da ne si progovoril na 5 godini che ti e tolkova trudno da se izrazyavash yasno ???Imam nablyudenia vyrhu tova kak se dyrjat nashite (t.e.bylgarite) , i kak se dyrjat chujdencite.S kartinki li tryabva da ti se obyasnyava ??? ili si ot tipa:"mirq-asl pls" deto ne mogat da govoryat normalen bylgarski ? I kakva mitnica te goni :blink:  nyakoy da e govoril neshto za mitnica ?

Ne komentiram obekt , a sravnyavam. Ayde byagash da si igraesh Counter-Strike-a , che ne stavash za diskusia...

Едно си Nubelungen знае, едно си Nibelungen бае...

 

Абе пич, не те знам кой набор си но явно ти е трудно да проумяваш прав текст.

Тия mIRC лафчета си ги пробутвай на някой с твоя акъл. Това с Counter Strike е вече доста изъркано и не се мъчи да се направиш на голям чичко, който се кара на някое хлапе.

 

По offtopica-а няма какво да ти кажа повече, защото с всеки твой пост се убеждавам как си измисляш нова тема на разговор и си почваш по нея самостоятелен монолог хвърляйки къчове (обиди) наляво и надясно. Неведението ти относно "Митницата" само показва безсилието ти да разбираш ироничните подмятания, които така хубаво ти се лепят. :lol:

 

И още веднъж прегледай предишните постове и открий къде аджеба сме говорили за "Нашите в чужбина" и не е ли ставало дума всъщност кое "племе" е помиярско и кое не. А като говорим за нация някак си е нелепо да си я представяш извън държавната граница. За това не се мъчи да изкривиш темата и да излезе че все едно си говорил за гастарбайтерите в чужбина, след като така ясно си казал:

А ние сме помиярско племе...

 

Не ми остава нбищо друго освен да ти пожелая скорошно преодоляване на езиковата бариера ;) И съм сигурен, че ако в най-скоро време не се затвори този topic, твоето тематично творчество ще продължи в същия абстрактен дух...

Link to comment
Share on other sites

Едно си Nubelungen знае, едно си Nibelungen бае...

 

Абе пич, не те знам кой набор си но явно ти е трудно да проумяваш прав текст.

Тия mIRC лафчета си ги пробутвай на някой с твоя акъл. Това с Counter Strike е вече доста изъркано и не се мъчи да се направиш на голям чичко, който се кара на някое хлапе.

 

По offtopica-а няма какво да ти кажа повече, защото с всеки твой пост се убеждавам как си измисляш нова тема на разговор и си почваш по нея самостоятелен монолог хвърляйки къчове (обиди) наляво и надясно. Неведението ти относно "Митницата" само показва безсилието ти да разбираш ироничните подмятания, които така хубаво ти се лепят. :lol:

 

И още веднъж прегледай предишните постове и открий къде аджеба сме говорили за "Нашите в чужбина" и не е ли ставало дума всъщност кое "племе" е помиярско и кое не. А като говорим за нация някак си е нелепо да си я представяш извън държавната граница. За това не се мъчи да изкривиш темата и да излезе че все едно си говорил за гастарбайтерите в чужбина, след като така ясно си казал:

 

Не ми остава нбищо друго освен да ти пожелая скорошно преодоляване на езиковата бариера ;) И съм сигурен, че ако в най-скоро време не се затвори този topic, твоето тематично творчество ще продължи в същия абстрактен дух...

Ironichnite podmyataniya sa za teb , a ne za men.

Znam 4 chujdi ezika (v razlichna stepen).Znam otlichno i rodniya si bylgarski za razlika ot teb.

Iskash da kajesh che bylgarite v chujbina ne ni opredelyat kato naciya ? A koy pravi imidja na 1 narod pred sveta ?

Ami da gledame togava samo kakvo stava v BG... Oshte po-zle , oshte po-golyamo izlagane.Zashto tynem v korupciya i sme ot nay-bednite v Evropa , be,patriote ?

Da se seshtash za vica za nacionalnite znamena , a ?

Toy Karavelov go e kazal navremete kakvi sme , az samo go povtaryam.

Pyk ti prodyljavay da si povtaryash kato mantra kolko sme gotini i veliki. I na men ne mi e hubavo kato chuyat za bylgarin v chujbina i da se mryshtyat , ama tova sme zaslujili.

Yavno ne si jivyal v chujbina i ne znaesh v realniya jivot kakvo e , ama inache drynkash i se izjivyavash kato velik patriot.

Link to comment
Share on other sites

Кратък анализ на поредния пост на "Полиглота":

 

povtaryash ... kolko sme gotini i veliki

Чиста лъжа

 

Znam otlichno i rodniya si bylgarski za razlika ot teb.

Обида No1

 

povtaryash kato mantra

Обида No2

 

drynkash i se izjivyavash kato velik patriot

Обида No3

 

Казват, че когато използваш обиди, показваш слабостта си, защото не можеш по друг по-културен начин да се аргументираш.

Представям си как си ни излагал и в чужбина. Но сега си се върнал и спокойно плюеш зад граница.

Има хубав български лаф за случая: "Присмяла се чумата на холерата че изморила на хората децата."

Link to comment
Share on other sites

Темата малко избяга,но sMARTBomber ме кефи!!!

А аз го познавам лично! :))))

 

Кое ви кара да мислите, че тази реклама е руска?!? Както пише на 3 ред, тя е на "Tulipan", аржентинска компания обхваната от патриотични чувства...

Link to comment
Share on other sites

Такива са точно защото не ходят по чужбина да живеят за да се върнат после в родината си и да викат че са помияри...

Я виж кой започна с обидите

Link to comment
Share on other sites

BTW - Руснаците са супер ПСИХАРИ / в добрия смисъл на думата / - някакви руски хакери са пуснали обява във вестника / не знам заглавие / , че предлагат да хакнат страницата на Microsoft за 10 000 долара...

П.П. Еххх... само да беше малко по-евтинко ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...