Jump to content
BulForum.com

Pasta za inegralni sehmi (procesori)


Recommended Posts

:D На мен ми трябва паста за определена интегрална схема (TDA 7294). За да се охлажда нормало й трябва радятор, а съответно като се закрепи и топлоотдава нормално й трябва паста ;) . Ако някой знае кои са най-добрите и колко струват моля да ми помогне. :D

 

PS:Търся с висока топло-проводимост.

Link to comment
Share on other sites

Човече аз знам от къде да си купя паста. Само че искам да знам като отида какво да искам. Не кат бат Герге искам тва дет са слагаше на онова :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

predi vsi4ko si orazmeri radiatora nujni sa ti po 5 kvadratni santimetra na wat.Zna4i tozi 4ip e 100w za da raboti dobre sa ti nujni 500 sm2 radiator apasta ima edna bqla v malki kutijki v elektronna kyshta i v kwazer struva 1,50 lv

Link to comment
Share on other sites

Предложиха ми една паста ballbering :rolleyes: . Дали е по-добра ? Защото човекът каза че ставала и за Титан :)

Link to comment
Share on other sites

Тази паста, която ти казах е с много голяма топлопроводимост, на мен ми свали s 5 градуса температурата на процесора.Преди това бях с някаква титанска паста.

Link to comment
Share on other sites

По яка от Аs5 няма на мен ми свали 6-7 градуса.Артик силвър Ceramique също ще ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Хора благодаря ви за помоща. Ще видя още утре да видя за паста.

lz5lr а такива радятори знаеш ли колко пари са?

Link to comment
Share on other sites

Хора благодаря ви за помоща. Ще видя още утре да видя за паста.

lz5lr а такива радятори знаеш ли колко пари са?

Виж в викиват какви радиатори са им сложили на техните стъпала.Те са с TDA7294.Същите радиатори ги и продават, но цена немога да ти кажа.Там има и термо-силиконова паста. :sayjin

Смятам ,че ако ще мажеш само два интеграла TDA7294 тая от 50мл ще ти свърши идеална работа , дори ще ти остане за още 20 такива :) :D

50мл. - 2,50лв.

80мл. - 4,00лв.

200мл. - 10,00лв.

330мл. - 16,50лв.

Пастата е бяла , силиконова.Слагал съм е на процесори и е идеална!

За повече инфо http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=8947

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...