Jump to content
BulForum.com

Продавам BMW 318is coupe

Recommended Posts

Продавам BMW 318is coupe. Бензин 140 кс. Колата е произведена края на 1995 год., от тогава е и първата й регистрация. Тъмно син металик, М пакет + лип спойлер на багажника и сенник на задния прозорец. Колата има ел. стъкла, ел. огледала, двузонов климатроник, ABS, серво, 2 еърбега, централно заключване, имобилайзер, чисто нови халогени, стерео, аларма, ляти джанти 16'' цола, платен данък, годишна винетка и хубав регистрационен номер,фарове с Angel Eyes.... пффф друго не се сещам за сега. Напълно обслужена е преди 4000 км. Освен масло, тампони и всички филтри са сменени още предни и задни накладки, хидравличната рейка, крайно гърне (чисто ново) и още доста неща (всичко,което съм сменил съм си го записал и с цените,но трябва да издиря списъка). Салона е в перфектно състояние без скъсано и потрито по седалките. Трябва да се види и пробва за да стане ясно всичко описано до сега :) Сменил съм и таблото, защото старото се прецака. На сегашното пише 215 000км. а на оригиналното пишеше 175 000 км. С новото табло не съм карал повече от 1000км. Снимки ще кача тези дни, защото я валя дъжда и е доста мръсна. Колата може да се види в Пловдив и Стара Загора. Цена 5900 лв. Тел. за връзка 0886885883. Пак повтарям, снимки - скоро.

Айде да не превръщаме в темата на дискусия к'во има и к'во няма по колата, а? Ако някой има реален интерес да пише,ако не, пак повтарям, да си трупа мнения в собствени теми, а не тук. Знам какво продавам и знам в какво състояние е колата. Ако потребителя ^ivo^ смята, че с другите огледала колата ще е по-здрава и по-бърза със стотина коня отгоре, да си сложи на неговата кола такива. Стига с глупавите коментари, за да не занимавам модераторите да трият излишните постове.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...