Jump to content
BulForum.com

Продавам 3G интернет USB модем

Recommended Posts

Продавам следното устройство от Глобул.

Уникален - единственият модем, който комбинира в себе си 3G USB модем и памет 1GB. Устройството работи и с MAC OS X.

Лесен за стартиране - вградени драйвери и инсталационен файл, които се само инсталират при включването му към компютъра.

Идеално примерно за предплатен достъп до интернет ако не искате да плащате всеки месец а ви трябва само от време на време.

Технически характеристики:

HSUPA/HSDPA/UMTS/GPRS/GSM

HSDPA Downlink - 7.2Mbps

HSUPA Uplink - 2Mbps

SMS Service

Plug and Play

Вградена памет – 1GB

64220090511145719.jpg

Цена 50 лв.

А защо го продаваш?

Аз мога също да продам моето, пак същата марка на PCMCIA слот купено от Вивател навремето, още си работи (въпреки че излезе от гаранция преди 6 месеца), комбинирано с хендсфрий, да уточня, докато си браузваш из нета, можеш да ползваш менюто на устройството и да си проведеш телефонен разговор с когото искаш, при това без да прекъсва връзката с нета, но не го правя заради функционалността му, и въпреки, че леко ме дразни, че загрява доста по време на работа при 3G режим и ми прецака една батерия за лаптопа, та си купих втора(защото " й изпива тока " за по-малко от час и половина).

Та към твоето какви забележки имаш?

Сподели опита си с него, аз мога да кажа, че с моето само тези проблеми съм имал, докато с МТЕЛ-ското такова, същата марка, но без допълнителни екстри, само слот за микро СД карта и на USB порт съм нямал никакви, ама абсолютно никакви проблеми....

Ще се радвам ако не пишеш без да имаш реален интерес. Ако искаш да си продаваш твоето устройство може да си отвориш тема.

Иначе на въпроса : правя услуга на роднини. Аз лично имам същото и съм много доволен от него. Интернета на глобул е добър и досега не съм бил на място където да не може поне 3Г да хване. Това с флашката не знам до колко е удобно, ама драйверите за Мак и Windows са на нея и не се налага да мъкна дискове с драйвери.

• 2 months later...
Интернета на глобул е добър и досега не съм бил на място където да не може поне 3Г да хване.

.., а бил ли си на място, на което нямаш обхват на телефона, а имаш връзка с модема, съответно и нет?

с този въпрос целя да разбера, дали лови сигнала по-добре от телефоните, понеже в Лилково имам обхват на телефона само на едно място..

.., а бил ли си на място, на което нямаш обхват на телефона, а имаш връзка с модема, съответно и нет?

с този въпрос целя да разбера, дали лови сигнала по-добре от телефоните, понеже в Лилково имам обхват на телефона само на едно място..

Мога само да предполагм че дори и да хване няма да е бързо. Но единствения начин е да пробваш сам дали ще ти върши работа.

• 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...