Jump to content
BulForum.com

Продавам рам DDR2

Recommended Posts

Продавам въпросната рам за 140лв. 130лв. (коментар - обоснован), на мемтест резултата е перфектен, гаранция има но ми е с другите компоненти, така, че немога да я дам.

Регион Пазарджик, за връзка ЛС или скайп: true_wizard

П.П.

И благодаря на голямите модератори за 20% уорн, също така, уведомявайте за промените в правилата ,а не се правете на всевишни.

Продавам въпросната рам за 140лв. 130лв. (коментар - обоснован), на мемтест резултата е перфектен, гаранция има но ми е с другите компоненти, така, че немога да я дам.

Регион Пазарджик, за връзка ЛС или скайп: true_wizard

П.П.

И благодаря на голямите модератори за 20% уорн, също така, уведомявайте за промените в правилата ,а не се правете на всевишни.

Предлагам ти цена от 80 лева. Иначе паметта все още стои по над 260 USD навън... ако това ще те успокои. Простата истина е, че вече не се произвежда и цените в онлайн магазините са от преди няколко години. Цена от 20 лева на 1GB втора употреба без гаранция... според мен е повече от добра.

И ще ти дам един безплатен съвет: памет не се тества с мемтест. За тестване на хардуер има специализирани програми. Една от тях е micro-scope. На нея може да вярваш повече отколкото на себе си.

Поздрави :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...