Jump to content
BulForum.com

Купувам видео карта PCI-E


Recommended Posts

Здр.

 

Търся видео карта на PCI-E слот нещо от тези модели : Nvidia - 8600GT ,8600GTS, само DDR3 варянтите : ATI - X1950Pro,XT,HD2600XT,Pro,HD3650, и тук ме интересуват само DDR3 и DDR4 варянтите.Цената които съм склонен да дам за някоя от тези видео карти е до 55лв в зависимост от остатачна гаранция и окомплектовка.Само моля без безмислени предложения.

 

 

 

 

Аз съм от Кърджали за страната с Еконт с опция отвори преди да платиш.

за връзка с мен:

скайп:krum44o

тел.: 0878479727 , 0895479727

Link to comment
Share on other sites

И как така разбра, че предлаганата карта не е с DDR3? Питам от любопитство просто, защото аз лично съм имал 2600pro с DDR3 памет и ми е интересно как така се познават без да е специално упоменато и без да се види картата!

Link to comment
Share on other sites

И как така разбра, че предлаганата карта не е с DDR3? Питам от любопитство просто, защото аз лично съм имал 2600pro с DDR3 памет и ми е интересно как така се познават без да е специално упоменато и без да се види картата!

 

Чухме се с колегата допалнително по телефона , оказа се че неговия вариант карта е пасивната с DDR2 памет.Просто колегата не е обърнал внимание , че с търся само DDR3 карти това ее.Надявам се съм задоволил любопитството ти колега.Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...