Jump to content
BulForum.com

Въпрос за Mobile Java Games


Runner

Recommended Posts

Имам такъв въпрос: могат ли да се пускат java игри за телефони на компютъра? Целта ми е да видя какво представлява дадена игра, преди да си я кача на телефона.

Link to comment
Share on other sites

може, с емулатор

има емулатори за някои телефони специално, а пък ако няма за твоя може да ползваш някой generic

имаше страница с линкове към емулатори на сайта на Sun, бях го ровил за да отговарям на същия въпрос в techbg форума

 

ама ти май беше с M55 нали ? за него направо мога да ти го дам емулатора, защото го бях инсталирал за сестра ми със същата цел - да тества игрите преди да си ги качи на телефона, направено е готино - от менюто на емулирания телефон избираш Open и даваш URL на игра направо от интернет и той си я сваля и те пита дали да я save-не и къде да го направи.

Link to comment
Share on other sites

И тоя smtk не ми тръгва - 3-тия, който пробвам до сега... Дава ми някъв Runtime Error още при конфигурирането на инсталатора. Някакви идеи?

 

Едит: kicko, пробвал съм преди други версии и всичките ми правят проблем на едно също място. Сега пробвах да го инсталирам на другия компютър и стана. Установих, че нортъна прави някаква мизерия, сега ще пробвам без него да го инсталирам. Мерси много все пак.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...