Jump to content
BulForum.com

MP3 Playeri i Sportni uredi


Zingam

Recommended Posts

Znae li nyakoy, kqde prodavat boxovi krushi? :) A iska li nyakoy da mi stane boxova krusha? (maytap)... ne moga da izmislya, kqde ima takiva neshta.

Da prodavat nyakqde Kettler hanteli i lostove ili pone podobni?

 

:) A... tqrsya i player po vqzmozhnost CD s radio 4+ kanala koyto da sviri .mp3 i .wma pone (zhelatelno i .ogg). Mozhete li da mi naozvete marka i model? Prerovih vsichki firmi, koito sesetih, no ne moga da izmislya.... a i ima edno iziskvane - da e evtino :) DVD ne iskam principno, zashtoto si imam PC za celta.

 

Super ste!

Link to comment
Share on other sites

разни работи на кетлер има в панаира,там където е кино европа и на главната имаше един магазин срещу БНБ

Link to comment
Share on other sites

Zingam, и аз си търся боксова круша и миналата седмица мернах един магазин в който продават боксови ръкавици и разни други принадлежности, обаче нмого бързах и не влязох да питам. Намира се до стария град. Като тръгнеш от джумаята към стария град и завиеш наляво по онази стръмна улица покрай книжарницата Дали. Адреса не го знам, но днес или в четвъртък ще отида специално да разглрдам това магазинче и ще ти кажа ако продават боксови круши (в което съм сигурен) и какви цени са. Сигурно ще струват цяло състояние, ама все пак ще питам. Другият вариант е да се купи нещо втора ръка от някой боксов клуб.

Link to comment
Share on other sites

Hammer, боксова круша и Hammer звучат много добре в комбинация! Хубаво нещо е боксовата круша. Пред желанието - цялото състояние е нищо. Още повече, че по стената много боли и се разваля. Дано имат различни видове.

 

Ще съм ти много благодарен за информацията, особено че нямам възможност за обикаляне тия седмици.

Link to comment
Share on other sites

И боксови круши и ръкавизи може да намерите в Люлю-то на 3-тия етаж (спортен център)

Минавал ли си скоро от там. Преди 3 седмици специално погледнах този магазин и той не работеше - в смисъл беше с доста брутален вид.

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от това магазинче и мога да кажа, че е перфектно. намира се на улица "Криволак", обаче в момента на сървъра няма нясто за да кача една карта, на която е отбелязан. Има боксови круши, протектори, ръкавици и всякакви други глезотии. Боксовите круши са от 80, до 160 лв. в зависимост от големината. С гума са и са много хубави.

Edit: tuk e magazina:

boks.jpg

Link to comment
Share on other sites

Какво е това Люлю и къде се намира?

 

Каква ви е препоръката за круши? Кои са за предпочитани и в кои случаи?

 

 

 

 

Вие с какво си свирите mp3ките?

Link to comment
Share on other sites

Люлю се намира близо до Джумаята.. по точно то е от джумаята като тръгнеш надолу по малката главна магазинчетата от дясно гледаш.. намира се на около 30-50 метра от джумаята надолу,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...