Jump to content
BulForum.com

za6to genata vinagi iska "o6te sex"?


Recommended Posts

На мен такова нещо не ми се е случвало да ми казват така,може би на кофти пичове попадаш,незнам.Или пък сте много лакомо племе :P

Link to comment
Share on other sites

Доказано е че жената може да постигне множествен оргазъм,(оргазми един след друг в малък интервал от време) (мъжете не могат да се похвалят с подобни способности ), а както знаете оргазмът е кулминацията на секса , и е нормално жената да иска да го изпита(с кофти партниор едва ли ще стане) ,а ако може да стигне до този множествен оргазъм би дала всичко(в буквалния смисъл) :P Така че няма нищо очудващо една жена да юрка мъжа за още и още,просто си иска своето ...

Link to comment
Share on other sites

za6to vinagi iskame pove4e sex?ne za6toto sme nezadovoleni...ne znam

spokoino iziskvai tolkova kolkoto ti e neobhodimo vse pak mladi hora sme :-) + tova koito ne iska ne polu4ava :-)

Link to comment
Share on other sites

Puk i da ne mi be6e mnogo qsno, pak ne bih pitala userite vuv foruma :)

хахаххахаха тцтцтц винаги съм си мислела че това е мъж :)Къде останаха женските маниери питам аз :) пфф

 

както и да е..та сега по темата...

Ами всичко е много простичко...жените искат толкова колкото и мъжете. Не съм съгласна , че само жените искат още...м всъщност...зависи на какъв мъж попаднеш :)

Link to comment
Share on other sites

хахаххахаха тцтцтц винаги съм си мислела че това е мъж :)Къде останаха женските маниери питам аз :) пфф

Mnooogo misli6, Ane. Da ne pregree6 ot mnogo mozu4na deinost :). Manierite mi li? E, znam, 4e nqma ni6to po-zhenstveno ot tova da kazhe6, 4e nai-hubavoto v muzha e patkata mu (;)), no vse pak predpo4itam da se pridurzham kum moite vizhdaniq za povedenie na nezhniq pol.

Ами всичко е много простичко...жените искат толкова колкото и мъжете

Pulni gluposti. Sexualnoto zhelanie zavisi ot tolkova mnogo ne6ta, 4e 6te me zaboli glavata da gi izrezhdam. I kakvo - ako si s kofti partnior, koito te otbluskva, su6toto li 6te e kakto ako si perfekten v legloto muzh? Ili ako sravnim sexualnoto zhelanie pri impotenten muzh i zhena nimfomanka? Predpolagam, 4e pak 6te e ednakvo?!

Link to comment
Share on other sites

Едно на ръка, че жената се задоволява по-трудно от мъжа (гадно ли ви е бе, жени :P ) друго че и са по-лакоми от мъжете в областта на секса :woot Колко пъти сте чували "Бах мама му тая к'ва е ненаситна, ник'ва сперма не ми остави в топките" :P или пък "Тая не ме остави на мира. 4 пъти за 2 часа, ебаси работата" и т.н. Мъжете клатят жените дълго време по молба на жената, щото на мъжа му е нужно много по-малко време да се задоволи напълно отколкото на жената :D (още ли ви е гадно бе, жени :P )

Link to comment
Share on other sites

Darkman e прав.Научно доказано е че,при оргазьм жената изпитва от 3 до 4 пьти по-голямо удоволствие от мьжа.Като сложим и факта че жената стига до оргазьм доста по-трудно от мьжа -ето ти го отговора защо жените искат повече секс. :rolleyes: inlove.gifkiss2.gif

Link to comment
Share on other sites

Darkman искам да кажа..4е жената иска още и още именно, защото се задоволява по-трудно от мъжа. :(

Друг е въпроса,че повечето мъже са егоисти и си мислят, че секса преключва, когато те свършат.

Мъже...мислете малко повече за партниорките си в секса. Чувала съм,че удоволствието при мъжа било по-голямо ,когато види ,че достая удоволствие на секс партниорката си :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е, че е "научно доказано" (къде, кога, от кого...) че жената изпитва от 3 до 4 пьти по-голямо удоволствие от мьжа, само дето не ми е ясно как точно се измерва удоволствието... а също и в какви мерни единици.

Ако може да ни осветлиш още по темата ще е прекрасно...

Незнам как да ти го обясня,това сьм го гледал по Diskovery.С две думи - при оргазьм в мозька на човек се отделя ензим(не му помня името) отговарящ за изпитаното удоволствие.И в женския мозьк тоя ензим е 3-4 пьти по-голямо количество от мьжкия.

Link to comment
Share on other sites

Така...сега на Darkman искам да кажа..4е жената иска още и още именно, защото се задоволява по-трудно от мъжа. :(

Друг е въпроса,че повечето мъже са егоисти и си мислят, че секса преключва, когато те свършат.

Мъже...мислете малко повече за партниорките си в секса. Чувала съм,че удоволствието при мъжа било по-голямо ,когато види ,че достая удоволствие на секс партниорката си :)

Ами не че се хваля или нещо такова ама това, че жената иска още и още именно, защото се задоволява по-трудно от мъжа ми е известно не от научни изследвания, а от личен опит :P (то като се замислиш е едно и също ама карай :D ). А по въпроса за това, че повечето мъже са егоисти и си мислят, че секса приключва, когато те свършат съм съгласен ама не всички са такива, Анче, има и изключения (като мен :P ) И абсолютно съм съгласен с това, че удоволствието при мъжа е по-голямо, когато види, че доставя удоволствие на секс партньорката си :woot (е, за съжаление не при всички е така :( ама то пък не може всички да сме идеални :) ).

Link to comment
Share on other sites

Незнам как да ти го обясня,това сьм го гледал по Diskovery.С две думи - при оргазьм в мозька на човек се отделя ензим(не му помня името) отговарящ за изпитаното удоволствие.И в женския мозьк тоя ензим е 3-4 пьти по-голямо количество от  мьжкия.

Това да си гледал нещо и да си разбрал какво искат да ти кажат са различни работи ;) но целта ми не е да се заяждам.

Първо, не се отделя ензим, а цяла група от хормони (наричат се ендорфини и се явяват части от молекулата на проопиомеланокортина)...

Второ, в научно популярните филми се правят доста спекулации и най-честата от тях е, че като се отделя нещо си в повече и ефектът от него е по-голям ... Е, да ама във физиологията и медицината не винаги 2 и 2 прави 4. Ами ако се отделя по-голямо количество ендорфин, а рецепторите за него са недостатъчни за какъв ефект ще говорим, а ???

Ама, хайде да не отегчаваме детската аудитория ....

Link to comment
Share on other sites

mi jenite iskat o6te sex za6toto im e hubavo i iskat da se povtarq, a ako ne im e hubavo iskat da im stane hubavo ,to za vsi4ko e taka

a tva 4e userite sa pod 16 i nqma da e obektivno...ne e vqrno 6tot dne6nite 16 godi6ni mai sa mnogo po napred s materiala i ot roditelite si ... puk i kat si mladi4ka i sveji4ka 16 godi6na u4eni4ka ima6 energi ne za o6te sex ami za bezkraen sex..dokat kat napredne6 s varzasta tva jelanie namalqva mmislia...na 25 e sexualni vazhod na jenite i sled tva tva oshte oshte se prevra6ta v stiga stiga :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mi jenite iskat o6te sex za6toto im e hubavo i iskat da se povtarq, a ako ne im e hubavo iskat da im stane hubavo ,to za vsi4ko e taka

a tva 4e userite sa pod 16 i nqma da e obektivno...ne e vqrno 6tot dne6nite 16 godi6ni mai sa mnogo po napred s materiala i ot roditelite si ... puk i kat si mladi4ka i sveji4ka 16 godi6na u4eni4ka ima6 energi ne za o6te sex ami za bezkraen sex..dokat kat napredne6 s varzasta tva jelanie namalqva mmislia...na 25 e sexualni vazhod na jenite i sled tva tva oshte oshte se prevra6ta v stiga stiga :)

Naprotiv pro4eti malko knijki i 6te razbere6 4e seksualniqt glad pri jenite narastva ot 28 i nagore :punk

Kakto kazva naroda "Stara 4anta ama la4ena" :punk

Link to comment
Share on other sites

хахаххахаха тцтцтц винаги съм си мислела че това е мъж :)Къде останаха женските маниери питам аз :) пфф

 

както и да е..та сега по темата...

Ами всичко е много простичко...жените искат толкова колкото и мъжете. Не съм съгласна , че само жените искат още...м всъщност...зависи на какъв мъж попаднеш :)

м всъщност...зависи на какъв мъж попаднеш

същото важи и за отсрещната страна,но има нещо по-интересно: в 85% от сексуалните ми случки е имало доминиращ и това съм бил аз.Нужно ли е да казвам,че след това се изяжда по един хляб.Много са малко тези жени,които са се изморявали стараейки се върху мен,както аз върху тях

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...