Jump to content
BulForum.com

Problem s joysticka


Recommended Posts

Svalisi driverite ot site nai novite i opitali s calibriraneto

 

ako s xp trqbva sam da go nameri windowsa sled kato instalirash driverite

windowsa ok li ti e moje i v nego da e prichinata i vzemi pishi s kakuv windows si joystika kakv e .

Link to comment
Share on other sites

Vish da nqma IRQ confict sumnqvame no ne znam kolko hardware imash v taq mashina.

i vkraina smetka ako ne stane preinstaliravash windowsa v kraen sluchai ot kolko meseca ti e windowsa.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

I az imam problem s joystocka! Na4i toi e sas standartniq kabel ne e USB i si go slagam puskam si kompa i nishto ne go rapoznava nikade! Nito nqkade v windowsa (toi e XP) nito pak direktno v igra. Probvah v biosa dali e aktiven game porta i toi e ima tam dva adresa s koito moga da puskam porta ediniq e 201 ,a drugiq 209. Nito edin ot dvata ne stava. Ne e ot windowsa shtoto e nov v4era go installnah.... nz kakvo da pravq... ako nqkoi ima ideq da spodeli. Joysticka mi e kormilo s pedali na GEMBIRD. Proverih v saita im i tam nqma nishto za moq joystick. 10x predvaritelno. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

Sledvbaite instrukciite mi i bi trqbvalo da stane ...... 1.Proverete dali vsi4ko e slojeno to4no kakto trqbva i dali si4ko e to4no .... sled tova vlezte v Start menu\Control Panel\Game Controlers\Add\Dolu ima Game port i poso4vate primerno na koi port e ...... na danoto li e prika4en kam vgradenata Sound karta na danoto ili kam druga Sound karta koqto e na Pci\sled tova Click Custom...\i poso4vate Flight pad ili Race kakavto e ..... kato mu pi6ete nekvo si ime ...\ tva e Click Ok i cakvate Proparties kato poso4vate imeto , koeto ste nazovali na Djoistika\Setings\Calibrate\Next ...... i si go nastroivate tova e kato cqlo si4ko s vsqkakvi podrobnosti .... koito ne6to ne e razbral da pita :punk

Link to comment
Share on other sites

Zna4i razbrah kak stava tova s instalaziqta i kalibriraneto, NO ne sam na qsno kakvo da izbera kato tip joystick(moqt e kurmilo, lost za skorosti, 4 butona na kurmiloto i dva pedala) i kato nz tova ne moje da se napravi pravilna kalibraciq veroqtno.... :( nz kakvo trqbva da napravq?

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Zna4i razbrah kak stava tova s instalaziqta i kalibriraneto, NO ne sam na qsno kakvo da izbera kato tip joystick(moqt e kurmilo, lost za skorosti, 4 butona na kurmiloto i dva pedala) i kato nz tova ne moje da se napravi pravilna kalibraciq veroqtno.... :( nz kakvo trqbva da napravq?

ami 6tom e Volan cakva6 RACE CAR CONTOLLER i si nastoiva6 tam 4e e s 4 kop4eta 4e ima 2 axels na lqvo i na dqsno i ...... tva e kvo drugo ?!? :confused :) EDIT: ops ti kaza 4e ima i pedali na4i cakva6 4 axels na lqvo,dqsno,gaz,spira4ka EDIT2: eto o6te po lesen na4in Sledvai instrukciite : Add\tam otgore kadeto pi6e Game Controllers broi6 ot dolu na gore 6-toto na nego pi6e Steering Wheel w/rudder axis pedals \poso4va6 go i trea stane probvai :punk

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Start -> Settings -> Control Panel -> Game Controllers

Tva ve4e go kazah za 2 pat samo mi vi6 po gorniqt post , daje o6te po podrobno sam go napisal ina4e ''keen;; kvo stana we opravi li go ?!? :confused :huh: ne6to ne se obajda6 a ? :confused mai si mnogo zaet v momenta da djaga6 na djagite s nego a ?!? :confused :laughing: ai .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...