Jump to content
BulForum.com

Проблем с nVidia GeForce 4 mx 440 - 8x


Recommended Posts

Хора значи имам следния проблем:

Свалих си вчера една игричка (ангели срещу дяволи) и като я пуснах да я пробвам и си играх някаде 10 мин и по едно време ми заби картината, след което аз пробвах всички възможни методи да го оправя, но най-- накрая стигнах и до резит-а... Та дадох му резит и след като тръгна да ми зарежда уина (експи про) и изписва : Уиндолс експи... Зарежда си и след като вече трябва да ми изкара надписа "добре дошли" ми гасне монитора и няма и 2-3 секунди и пак се включва и си почва пак и ме пуска да си избирам как да вляза под уиндолс... И като дам да влезе под сеиф мод и ми изписва първо един надпис, че дисплеи драиверите за видео картата ми са нещо прее*ани... И аз преинсталирам си драиверите... Пускам пак на нормал мод... И пак същия номер (с гасненето на монитора) ... И си викам аз: аре формат ще правя - и си го направих формата обаче инсталирам си драиверите и к'во мислите ? - пак гаснене на монитора... И така смених 2-3 вида драивери и с всичките ми прави този проблем... Моля ви отчаяно да ми помогнете, че сега не мога да си променя честотата на монитора и очите ми са бошон... Моля ви много кажете ми какъв може да е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти да сложиш възможно най-старите драивери за видеото които имаш и поддържат твоето видео а за драивери на монитора сложи Плъг'н'Плей.

Добре е да уточниш кои вресии на драиверите си ползвал и кой е прозиводителя на видеото. За твоята видео карта много добри драивери са40.72 и 52.16 опитай с тях и кажи какъв е резултата.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти да сложиш възможно най-старите драивери за видеото които имаш и поддържат твоето видео а за драивери на монитора сложи Плъг'н'Плей.

Добре е да уточниш кои вресии на драиверите си ползвал и кой е прозиводителя на видеото. За твоята видео карта много добри драивери са40.72 и 52.16 опитай с тях и кажи какъв е резултата.

Pyrvo se izvinqvam za latinica, no mi se precaka neshto kirilicata :(

Ami tezi koito sa mi ot diska, s koito bqh kogato pusnah igrata sa versiq 44.69 ... i dosega s tqh sym nqmal problemi ... sled tova izdyrpah ot tuk nforce driverite ver: 56.72 ... no shtom i dvete versii ne stavat si mislq che moje neshto monitora da se zapomnil settings koito mu zadava igrata i sega kogato installiram driverite i monitora neshto ne moje da gi poddyrja ... nz ne razbiram mnogo ot hardware, no mislq che shtom monitora gasne kogato se opita da aktivira video kartata => neshto ne moje da poddyrja monitora ... i sledovatelno spored men problema e v monitora i ako dam default na settings na monitora po nqkakyv nachin koito az ne znam moje bi shte se opravi ... molq vi ne mi se smeite - moje bi ne sym prav no se chudq ot kakvo moje da e i kak moje da se opravi :(

Link to comment
Share on other sites

И какьв ти е монитора?.Пробва ли да сложиш Plug and Play Monitor както ти каза Лорд Гудо ?Ако не знаеш как control panel-sustem-divace menager избираш монитор и му даваш remove ,след това рестартиращ ,ще ти изпише New Hardware found,даи ми Plug and play monitor ,сложи си и 56.64 на картата и тряя да стане.Пробваи и да изкараш буксата на монитора от картата и пак я сложи.

Link to comment
Share on other sites

И какьв ти е монитора?.Пробва ли да сложиш Plug and Play Monitor както ти каза Лорд Гудо ?Ако не знаеш как control panel-sustem-divace menager избираш монитор и му даваш remove ,след това рестартиращ ,ще ти изпише New Hardware found,даи ми Plug and play monitor ,сложи си и 56.64 на картата и тряя да стане.Пробваи и да изкараш буксата на монитора от картата и пак я сложи.

ok, sega shte probvam i shte kaja dali e stanalo ... monitora e CTX 15''FD Trinitron

Link to comment
Share on other sites

Zna4i parvo mahni draiverite izcialo,sled tova izklu4i komputara...otvorigo i mahni video cartata sled koeto startirai otnovo komputara bez video carta-toi 6te pravi tam kvoto pravi B) :D :) i posle izklu4i komputara pak i sloji cartata.startirai PC-to i si ka4i vazmojno nai novite draiveri...dano da pomogne.USPEH!!!

Link to comment
Share on other sites

Zna4i parvo mahni draiverite izcialo,sled tova izklu4i komputara...otvorigo i mahni video cartata sled koeto startirai otnovo komputara bez video carta-toi 6te pravi tam kvoto pravi B)  :D :) i posle izklu4i komputara pak i sloji cartata.startirai PC-to i si ka4i vazmojno nai novite draiveri...dano da pomogne.USPEH!!!

probvah - ne stava, daje veche ne iska da mi otchete i driverite ... :cry

Link to comment
Share on other sites

Uto4nete purvo problema hardwaren li e ili softwaren i togava tursete re6enie, 6toto kato 4eta za kakvi simptomi stava vupros mi namirisva na hardwaren...

 

edit: Setix se kakvo e, prosto igrata e prevklu4ila monitora na vertikalna opresnitelna 4estota po-goliama ot negovite vuzmojnosti na poddurjane i toi preminava na za6titen rejim kato prosto izklu4va i restartira PC-to. To4na recepta niamam kak da se opravi, slu4valo mi se e, no ne si spomniam kak go opravix. Prosto monitora triabva da se izvede ot toia rejim.

Link to comment
Share on other sites

edit: Setix se kakvo e, prosto igrata e prevklu4ila monitora na vertikalna opresnitelna 4estota po-goliama ot negovite vuzmojnosti na poddurjane i toi preminava na za6titen rejim kato prosto izklu4va i restartira PC-to. To4na recepta niamam kak da se opravi, slu4valo mi se e, no ne si spomniam kak go opravix. Prosto monitora triabva da se izvede ot toia rejim.

Da ima goliama veroiatnost da si prav!!!

za tova pi4 probvai da vleze6 v BIOS-a i mu zadai Default Setting...

Link to comment
Share on other sites

Според мен проблема ти е хардуерен и по добре намери някаква карта да пробваш. :ph34r:

Дано не се окажа прав и дано картата да ти е в гаранция !

Link to comment
Share on other sites

Хора благодаря на всички ви за помоща ... но колкото и да сме се опитвали да го оправим резултата щеше да е никакъв ... оказа се хардуерен проблем и хубаво, че беше в гаранция картата ... сега съм с FX 5600 ;)

Още веднъж благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...