Jump to content
BulForum.com

Проблем с Removable HDD


Recommended Posts

Здравейте! Днес си купих чисто нов removable hard disk SAMSUNG - 500 GB, за 160 лева.Почнах да си записвам епизоди на едно сериалче(HDTV 720p) и всичко беше ОК.Един епизод е ~600 мб.Обаче после реших да си запиша и филми - размери г/д около 5-6 ГБ и нагоре, но работата не става.Пише ми, че НЯМАЛО СВОБОДНО МЯСТО, а свободното ми пространство всъщност е 467 ГБ, при заети само 33 ГБ. И сега се чудя откъде може да идва тази глупост? Някакви идеи? Както казах - малките файлове от 600 ГБ HD епизоди на сериали ми ги качва, а филм от рода на 5-6-7-11 ГБ неще да ги качва.Помощщщщ :( Screen: http://play.evrocom.net/forum/index.php?autocom=gallery&req=si&img=3738

Link to comment
Share on other sites

Ако е форматиран на FAT32 - нормално. Преформатирай го на NTFS и готово - с Partition Magic може да си го направиш без да се трие информацията.

 

Едит: @Overdrive, много бързо пишеш, ама са ти по-кратки изреченията. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, на FAT32 беше и го форматирах, но имам един въпрос: под този формат(NTFS) дали ще ми тръгнат филмите на LCD телевизора? Има usb вход и този диск съм го взел с тази цел - да гледам филми :)

Link to comment
Share on other sites

Може и да не тръгне - като стандарт всички флашки и всякакви усб устройства са фат.

Пробвай, ако не стане направи си и фат партишън.

Link to comment
Share on other sites

Махни цялата информация и го направи в Ntfs както са ти казали.Fat над 2гб файл не признава :).Телевизора предполагам ти е нов модел така че трябва да стане.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви много, всичко тръгна и върви чудесно :) 1920x1080... много е яко на такова качество да се гледа филм :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...