Jump to content
BulForum.com

Продавам енергоспестяващи крушки,на супер цени


Recommended Posts

нормално не можете да очаквате от 10тина крушки сметката ви за ток да падне.....

 

Освен ако нямат хладилник, топлят се с въглища, готвят на газ и въобще тока единствено за осветление го ползват... ма силно ме съмнява :)

 

 

 

 

Иначе незнам колко са хубави тия крушки но аз в нас съм с VITOONE от може би вече 3 години , имат гаранция от 5 до 8 години и просто като ви изгори отивате и си я сменяте. Цените обаче са доста по-високи.

 

Ти се изказа... vitoone са турски. Аз от osram съм доволен но и те са правени в китай

 

 

 

Крушките са супер. Преди известно време купих доста от тях от друг колега във форума. А затова, къде са произведени, според мен нямя никакво значение. Всички фирми търсят евтината работна ръка и едни открито си признават къде е произведен даден продукт, а други - не. Откъде сте сигурни, че и "марковите" дрешки не са ушити в някой български или китайски гараж?

 

Чак в гараж не, но жена ми си беше взела едни хубави ботуши от Германия и както им се любуваше и изведнъж на едно дребно ситно етикетче вътре забелязваме "Made in Bulgaria" :)

Link to comment
Share on other sites

Здр.

Интересуваме колко ще струва доставката на 20бр. 60 вата и 20бр. 100 вата крушки Филипс до София с наложен платеж по Еконт. И правилно ли съм прочела във вашият онлайн магазин http://www.krushki.com/zen/index.php?main_...;products_id=14, че независимо от количеството и стойността на стоките доставката е 5лв. И ако е така има ли значение къде ще ги поръчам тук или през онлайн магазина.

Благодаря

 

Здравейте.За доставката ще се разберем,щом искаш 40бр. ще я нагласим да е до 5лв.А този онлайн магазин не е мой,както се вижда има разлика от цените които съм постнал тук и тези които са там,просто съм използвал снимката,но за да не стават заблуди ще гледам да я сменя.Ако има нещо пишете ми на ЛС да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

18W(100W) може да се каже,че вече няма,тъй като имаше няколко по-големи заявки,и остнаха няколко бройки,които пазя за 1 колега който ми звънна снощи.Ако той все пак не ги вземе ще са за Igniter,тъй като той иска 5бр.Ако някой желае и по-слаби от 14W(75W) нека ми пише на ЛС,за да имам впредвид. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.За доставката ще се разберем,щом искаш 40бр. ще я нагласим да е до 5лв.А този онлайн магазин не е мой,както се вижда има разлика от цените които съм постнал тук и тези които са там,просто съм използвал снимката,но за да не стават заблуди ще гледам да я сменя.Ако има нещо пишете ми на ЛС да се разберем.

 

Явно като съм го писала много ми се е спало и не съм обърнала внимание, просто съм помислила че това е някъква промоция за форума и за това са малко по евтини, но сега виждам че там са с гаранция една година явно от там идва разликата, жалко само че и там няма 100 ватови филипси, но пък имат General Electric.

Благодаря за отговора и се надявам когато получите пак 100 вата Филипс да ми пишете на ЛС

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Единственият недостатък за мен е, че са малко по-големи от нормалните крушки и не влизат в някои от осветителните тела.

Нямам представа защо цената им е толкова ниска, но крушките светят с много приятна бяла светлина и съм доволен, че ги взех.

Сигурно ще взема още няколко.

 

EDIT: Имаш ли вече 11W(60W) и на каква цена?

Ако не се лъжа, те са малко по-малки и предполагам, че ще станат там където 14W(75W) не влизат.

Link to comment
Share on other sites

Колега от онзи ден още няма 18-ватови.Ще помоля даже някой модератор да промени заглавието на темата,и да премахне 18-ватовите от заглавието,а ако има отново за ще го обявя.За момента има 11W и 14W.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имам нова партида с крушки.В наличност имам: 11W(60),14W(75W),и малко бройки 8W(40W),ако случайно някой иска от тях.

Цената на 75-ватовите остава непроменена - 3лв./бр.Искам да поясня обаче,че за количества този път няма да се правят отстъпки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

супер яки крушки.ако имаш от 100-ватовите пиши искам да взема

 

100-ватови вероятно ще има,но крайно ограничено количество,и със сигурност няма да са на същата цена(3,30лв.)Който иска нека ми пише ЛС,че и без това някои модератори правят проблем за темата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

100-ватови вероятно ще има,но крайно ограничено количество,и със сигурност няма да са на същата цена(3,30лв.)Който иска нека ми пише ЛС,че и без това някои модератори правят проблем за темата.

 

 

Вече има партида със 100-ватови крушки,възползвайте се!

Писал си, че няма да са на същата цена (3.30 лв.) - а на каква цена са?

Link to comment
Share on other sites

Цената е 4лв./бр.В търговската мрежа 100-ките също са по-скъпи в сравнение с 60-ките и 75-ците.Ще помоля и някой модератор да отрази в заглавието на темата наличието на 100-ватовите крушки.

Link to comment
Share on other sites

Цената е 4лв./бр.В търговската мрежа 100-ките също са по-скъпи в сравнение с 60-ките и 75-ците.Ще помоля и някой модератор да отрази в заглавието на темата наличието на 100-ватовите крушки.

Искам 7 бр. 100в. Днес съм извън града, в понеделник ще ги взема.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Здравейте.До няколко дни ще имам 1 кашон с крушки малък цокъл,води се Е14.Крушките са 8W,отговарящи на 40W от старите,цената ще е 3,50лв./бр.При интерес може да ме търсите на лично съобщение.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...