Jump to content
BulForum.com

Продавам Колело


Recommended Posts

Колелото е марка Ultra, купено е от Метро преди няма и две години за 121 лева.Отделно съм го ъпгрейдвал с чисто нова главина(на една седмица е), алуминиева,лята, като ремонта ми излезе 13 кинта!! :woot .При добра оферта може и да получите подарък чешка гума на 2 месеца, която има предпазен слой против бодили и практически не може да се спука!! :woot

Колелото има 18 скорости Shimano

Няма армортисьори.Не е ходило на сериозен ремонт. :)

Очаквам оферти...

Link to comment
Share on other sites

Stom ne e hodilo na remont po dobre go zakarai i togava go prodavai :) Kolko kilometra si minal s nego ? Stoto sakvartiranta mi veche e minal s negovoto 34 000 Km (Ne se bazikam) Redovno si hodi do Sliven s nego....

Link to comment
Share on other sites

Stom ne e hodilo na remont po dobre go zakarai i togava go prodavai :) Kolko kilometra si minal s nego ? Stoto sakvartiranta mi veche  e minal s negovoto 34 000 Km (Ne se bazikam) Redovno si hodi do Sliven s nego....

/OFFTOPIC

SAKVARTIRANTA RULLLLZZZZZ!!!!!!!! :woot :woot :woot :woot :woot

/OFFTOPIC

Link to comment
Share on other sites

@velikiat Без да се обиждаш! Виж един сайт там има пазар в него можеш да си пуснеш обява за колелото. Ultra е марка не е модел .. това е търговска марка мисля на Cross. Скоростите не са ти Shimano ... ако настояваш да са Shimano те си имат различни серии Alivio, Acera ... и т.н. имат си и модели. Чешките гуми си имат и те модел и марка и размер, ако са Rubena те са пълен "кенеф". В смисъл искам да ти кажа, че информацията която поднасяш за това колело е толкова непълна, че просто е безсмислено да му искаш 80 лева. ЗАЩОТО ТОВА КОЛЕЛО Е ПЪЛЕН КЕНЕФ

@pepfx ако си решил да вземаш колело виж погледни и ти в този пазар от време на време се продават разни колело до към 150-200 лева просто трябва да следиш.

P.S. Ясно ми е че колелото ти е мило и искаш да му вземеш хубави пари, ама то ново струва толкова(ако не ми вярваш виж каталогът на Метро за този месец). Аз също карам Cross и мойто е ПЪЛЕН КЕНЕФ и въпреки всички ремонти и ала-бала не мога да му искам повече от 60 лева.

Успех!!!

13 лева ти излезна ремонта с или без главината ??? :Р

Link to comment
Share on other sites

пич, кефиш ме.

А за кенефа....такъв кенеф днеска се справи геройски...само по вода още не съм го карал :D

дал съм 35 лева + 120 лева за колелото

цепиш тази цена на половина и получаваш=79.90

Link to comment
Share on other sites

off

ti sam go kaza koga si dal 120 leva za tova kolelo..2 godini

i 40gb hdd struvashe 120$ predi 2 godini , no sega ne struva 100 leva

ако нямаш интерес не ме предизвиквай да те псувам

Link to comment
Share on other sites

q ma swetnete kakwo kolelo si struwa da si kupi sega chowek ?

imam predwid kolelo kato marka i na snosna cena, no wse pak da ne e kato

standartnite bokluci kakto kazwate koito se prodawat w metro...

Link to comment
Share on other sites

q ma swetnete kakwo kolelo si struwa da si kupi sega chowek ?

imam predwid kolelo kato marka i na snosna cena, no wse pak da ne e kato

standartnite bokluci kakto kazwate koito se prodawat w metro...

Ami v Metroto naistina ima qki velosipedi i ne mislia che sa bash bokluci, shtoto imam priqteli koito si kupiha ot tam i sa dovolni. Ima velosipedi s predni i zadni amortisiori za po 150 i kusur leva, kydeto predi vreme ne mojeshe da si namerish pod 300 lv.

Link to comment
Share on other sites

А лошото е, че ги продават с китайски части...

Verno e che ima i kofti kitaiski atributi, no ne vseko chudo det pishe "made in Chine" trebe da e bokluk...Men kitaikite mnoo me kefat :wub:

Link to comment
Share on other sites

Stom ne e hodilo na remont po dobre go zakarai i togava go prodavai :) Kolko kilometra si minal s nego ? Stoto sakvartiranta mi veche  e minal s negovoto 34 000 Km (Ne se bazikam) Redovno si hodi do Sliven s nego....

naistina e viarno za sakvartiranta mu tozi ne e normalen kara go kato motor 6te6e da ubie edna pe6ehodka vednaj takava katastrofa napravi 4e postradlia leja v bolnica pri tova sas starot koleko a pak sega s novoto 6te e kato isliamsko kamikadze.

az ti davam 55 leva za nego vse pak nqma meko oka4vane

Link to comment
Share on other sites

69.90

сложим съм му чисто нова алуминиева лята главина за предното колело

така е честно

Имайте на предвид, че съм го карал нормално, а не като "съквартиранта"

Link to comment
Share on other sites

Ако си говорим за колело ама истинско просто не се занимавайте с cross и Leader не стават. Верно колела са, верно движат, верно карат от точка А до точка Б. Но нали си купувате bike просто няма да коментирам тези изгъзици в метро дето са за по 80-90лв. нито скъпите-за метро стандарта модели. Да вярно има и хубави 2-3 моделчета там. Точно тези, да да дето са по 400 ама няма кво да се лъжем думите Хубаво и

Евтино не могат да стоят на един ред :D

Не съм имал удоволствието да притежавам качествено колелце. търкалям един Sprint ама за толкова парички такова. Карал съм под наем в пампорово истински байк на пресечен терен. Просто няма как да се сравнява. Все едно да кажете кво му е на москвето има 4 колелца и вози и двигателя му е на BMW що ми е да си вземам Мерцедес- пък бил той и на старо. Същотот е и тука ;)

P.S. Щях да забравя, че темата е за продаване. Ами пич на тва колендре и 50 са му много. Казвам го без да съм го виждал, но съм наясно с калибъра на ultra/cross и сие. Даже и да е от скъпите им модели- 2 години са доста време.

Все пак УСПЕХ :)

Link to comment
Share on other sites

Niama kvo da gledam na men samo kormiloto mi struva 150leva

tva kolelo iskah da go podara na komsiiskoto dete da se radva :)

tez ultra realno struvat po 25-30$ novi

 

nov sprint koito 2 puti pio yak ot taz ultra shuna struba 100 leva. :allien

Link to comment
Share on other sites

Пепси,

става въпрос за алуминиева лята главина, която е пъти по-здрава.В магазина може да я намериш за 7 или 8 предната и 12 задната.

Отделно от тея 7 лева дадох 6 лева за центриране на спиците.

А DEFENDER- за 60 лева ще стане ако си сваля гумата APS и ти сложа онази, с която го купих.Тя е малко изтъркана и съвсееем леко се е скъсала на едно място... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...