Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Хора сега ми трябва 256MB DDR. Няма значение дали е маркова или не. Трябва ми или 266 или 333, ако има 400 на разумна цена също съм съгласен

Link to comment
Share on other sites

1 x 128 MB 333 Mhz V-Data & 1 x 128 MB 266 Mhz Twin-Mos

 

Та, в момента съм с тях, но за съжаление дъното ми поддържа само 2 слота за RAM заради което не мога да си направя ъпгреид. Ако ги продам то ще е за да си купя 1 х 512, та за цена не съм мислил, паметта ми е почти нова, гледаш цените в most.bg и аз ти правя 20 % отстъпка от първата цена(дано и аз да успея да си купя мойто на първата цена) Но ще ги продавам след 2 седмици, тогава ще имам останалите пари за 512 рам, а няма как да стоя без памет до тогава.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не ми вършат работа (266 и 333) щото ще ги пускам на Дуал Ченъл, но кажи цена и един приятел може да взема едната.

Ами цената без ДДС в мост.бг-то е 25,5 $ вадиш 20 % и получаваш моята цена т.е. 20,4 $. Говорим за 333 Мхз с 10 месеца гаранция .

Link to comment
Share on other sites

Za 55 lv 6te te otarva i ot 2-te  :woot

Saglasen?

Ами предложението ти е добро, но тъй като не съм на зор ще се опитам да си ги продам на моята цена, която е съвсем реална според мен.

 

Аз съм лесен, давайте да оправим момчето дето си търси 256 МБ, между другото аз пък търся една пръчка 512 МБ 333 Мхз, то едва ли някой ще си го продава ама с питане всичко става :P Давам цената която е в мост.бг (без ДДС) - 20 % .

Link to comment
Share on other sites

samo da kaja, 4e cenite v most...taka kakto gi vijdash sa bez DDS.

Da no te gi prodavat bez DDS, shtoto az kato sam zimal nikoga ne sa slagali dds, samo na skapite i markovi neshta slagat, primerno video kartite ot 120 $ nagore

Link to comment
Share on other sites

Ами цената без ДДС в мост.бг-то е 25,5 $ вадиш 20 % и получаваш моята цена т.е. 20,4 $. Говорим за 333 Мхз с 10 месеца гаранция .

prodava6 li o6te V-data -ta .. ?

Link to comment
Share on other sites

ОФФ ТОПИК

samo da kaja, 4e cenite v most...taka kakto gi vijdash sa bez DDS
И аз още да кажа,че споменах за първата цена от ценовата им листа т.е. цена която може да получиш ако купиш над 100 платки от мост примерно, мисля че добра цена предложих...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...