Jump to content
BulForum.com

Добър сервиз за Японски автомобили


stapos

Recommended Posts

Търся мнения за добър сервиз на японски автомобили. Конкретно говоря за Мазда, но предполагам има хора които се занимават с японски като цяло. Компютърна диагностика и елкон, ходова част и др..... общо взето цялостен преглед.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще купуваш кола и искаш да и направиш преглед... не е ли най-доброто място оторизираният сервиз?

Вече я купих колата. Търся си добър майстой в Пловдив, който наистина би се отнесъл сериозно към нещата. Не съм на зор, но искам да я прегледам цялостно.

Link to comment
Share on other sites

Вече я купих колата. Търся си добър майстой в Пловдив, който наистина би се отнесъл сериозно към нещата. Не съм на зор, но искам да я прегледам цялостно.

на брезовско шосе, бившето СБА, местния дилър на КИА и Мазда - доста го хвалят по форумите и за двете марки и почти винаги е зает сервиза. две RX-8 и една RX-7 съм виждал там да донагласят нещо по ходовата част, както и няколко CX-a, та щом хората с тия коли им се доверяват има някаква надежда. не говоря от собствен опит, тъй че може и да греша.

не знам дали си преглеждал и фенския форум на марката.

Link to comment
Share on other sites

червената и синята мазда се правят само и единствено там / rx-8 / и двамата са доволни.

Тези двете и да искат другаде немогат да отидат!?!?!

Link to comment
Share on other sites

две RX-8 и една RX-7

 

На тези има ли някой тук да им прави двигателите? Чел съм из англииски форуми, че почти никой в Европа не можел да ги ремонтира (а се налага сериозен ремонт на всеки 100-200000) и ония си поръчват цели двигатели от Япония. Освен това съм гледал в мобилето няколко FC-та преправяни с 4 цилиндрови двигатели или се продават без двигател...

Питам, щото в англииски сайтове излизат rx7-ци на приятни цени, някой и с хубав тунинг, но не знам могат ли да се поддържат тук.

Link to comment
Share on other sites

На тези има ли някой тук да им прави двигателите? Чел съм из англииски форуми, че почти никой в Европа не можел да ги ремонтира (а се налага сериозен ремонт на всеки 100-200000) и ония си поръчват цели двигатели от Япония. Освен това съм гледал в мобилето няколко FC-та преправяни с 4 цилиндрови двигатели или се продават без двигател...

Питам, щото в англииски сайтове излизат rx7-ци на приятни цени, някой и с хубав тунинг, но не знам могат ли да се поддържат тук.

ми..честно казано не знам понеже и двете са на малко километри още. На едната г/д скоро й смениха съединител цял комплект - два бона и 3 седмици чакахме доставката :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...