Jump to content
BulForum.com

Prodavam Switch


Recommended Posts

Дай повече подробности де! Марка, модел, гарнция...

markata e XNET modela e SH-9008p garanciq nqma.Ako te interesuva ne6to drugo pitai.Adaptera mu e razwalen,no moje6 da si kupi6 nqkaw za malko pari.adaptera po princip e 12V.

Link to comment
Share on other sites

10лв.

имаш РМ

za 10 nqma da stane.Moga da swalq cenata na 15lv.Tazi cena e tvurda.

Link to comment
Share on other sites

adapter moze6 i da si nameri6 mnogo po-evtino.I 6te ima6 golqma smetka kao pita6 men. :D

Link to comment
Share on other sites

Hehehehe. Molia te kaji kade ste si nameri adapter evtino! Tova e dosta seriozen adapter 1A, ne moje da si go kupish ot TCMa za 1 lv....

Link to comment
Share on other sites

Za 1lv ne no e po-malko ot 5lv.Puk i kakvo tolkova mu e serioznoto na adaptera.

Link to comment
Share on other sites

Toka ot adaptora triabva da e mnogo silen, zastoto inache kato varjesh mrejata na poveche ot 10metra i nisto niama da varvi :). Poviarvai mi sluchvalo mi se e :) Standartnite adaptori sa 1A za Switchove

Link to comment
Share on other sites

12 ЛВ. давам. Повече не. Имам го същия унас и е моето мнение е че е грозен и неподходящ за монтиране на стена. Все пак от Undying взех суич 8.port Qubs с оставаща 10 месеца гаранция за 20 лв. Ако не вярваш цъкни тука. Твоя е без адаптор и без гаранция. Тук някъде се продаваше и 5 портов за 15 лв с гаранция...

Link to comment
Share on other sites

Emi garanciqta mu e iztekla ama garantiram 4e raboti.Vsi4kite mu portove ba4kat.

A za adaptera moze i naistina da ne e tolkova obiknoven kolkoto si misleh.A za tva 4e bil grozen ne vizdzdam kakvo mu e groznoto i moze da se montira na stena bez problem.No za 12lv nqma da go dam.Wse pak samo adaptera mu e precakan.Davam garanciq 4e switcha ba4ka IZPROBVAL SUM Go.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...