Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Обмислям евентуална продажба на един P3 Coppermine, 733MHz, Socket 370, 133MHz FSB, 256k cashe. Предложете цена моля, да се ориентирам дали си заслужава да го продам и да си взема Tualatin 1,13.

Приемам и наддаване :P

 

 

едит: айде да кажем 35лв?

Link to comment
Share on other sites

Обмислям евентуална продажба на един P3 Coppermine, 733MHz, Socket 370, 133MHz FSB, 256k cashe. Предложете цена моля, да се ориентирам дали си заслужава да го продам и да си взема Tualatin 1,13.

Хмммм даи цена например :)Все пак ти си продавача.На нас като потенциални купувачи все ни е висока цената :)

Link to comment
Share on other sites

я малко нагоре!!! Може да помисля и за дъното и паметта които са ASUS CUSL2-c i 512 double sided RAM.

 

edit: виж горе де, има едит ма 1-вия пост

Link to comment
Share on other sites

я малко нагоре!!! Може да помисля и за дъното и паметта които са ASUS CUSL2-c i 512 double sided RAM.

Мислейки за дъното ...дай цена за ЦПУ-то ;)

EDIT:

Опааааа :) Видях едит-а ти :) Ама несъм убеден че е 133 и аз съм със същия :tongue ама си е 66 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мислейки за дъното ...дай цена за ЦПУ-то ;)

EDIT:

Опааааа :) Видях едит-а ти :) Ама несъм убеден че е 133 и аз съм със същия :tongue  ама си е 66 :wacko:

Аре на бас? Ти четеш ли кво пише? PENTIUM 3 COPERRMINE !!! Някъде да пише Celeron както ти е сигнатурата?

Link to comment
Share on other sites

хахахахах Пентиум от P2-333 MHz нагоре са със 100 и 133 шина а този копермайн е нормално да е на 133 щото няма на 66 а на 100 не съм сигурен май на е щото щеше да е кратен на 50 MHz.

Ами това е златен процесор само дето е малко стар.

Link to comment
Share on other sites

Аре на бас? Ти четеш ли кво пише? PENTIUM 3 COPERRMINE !!! Някъде да пише Celeron както ти е сигнатурата?

Abe chovek....Negledai signaturata che e Celeron. Tova si e Coopermine s oriazan cash i e na 66 shina :(. E kak da ne mu kaja Cel ???? :( :sick

 

EDIT:

Da nezabraviame che 100mHz shina e ot 500 i nagore mHz ;)

EDIT2:

Bi li kazal kakva e signaturata na CPU-to ????

Link to comment
Share on other sites

Abe chovek....Negledai signaturata che e Celeron. Tova si e Coopermine s oriazan cash i e na 66 shina :(. E kak da ne mu kaja Cel ????  :(  :sick

 

EDIT:

Da nezabraviame che 100mHz shina e ot  500 i nagore  mHz ;)

EDIT2:

Bi li kazal kakva e signaturata na CPU-to ????

 

Е тогаз какво е Р3 Celeron че не мога да се сетя? Процесора е на 133 защото на толкова си го разпознава дъното. И да спомена че не е оверклокван никога. Хайде предложете цена за коплекта.

От мене 40лв само CPU!

Не знам каква е сигнатурата и не ми се отваря да го гледам. мога да ти избера между 3 ако искаш.

И между другото си търся Tualatin 1,13 някой да има таквоз нещо за продаване?

Link to comment
Share on other sites

Тва че е пентиум а не селерон не значи че пак не може да е на 66 шина

Да бе! Я ми покажи тоя PIII над 500 MHz който е на FSB различно от 100 или 133MHz? Явно много хора се бъркат със Celeronite....

Link to comment
Share on other sites

Да бе! Я ми покажи тоя PIII над 500 MHz който е на FSB различно от 100 или 133MHz? Явно много хора се бъркат със Celeronite....

Има селерони на P3 дето са на 66мхз.

Link to comment
Share on other sites

@lubo1972

Можеш да си вземеш Celeron Tualatin 1.4GHz (100MHz FSB, 256KB cash). Има го все още нов да се продава по фирмите.

Link to comment
Share on other sites

@lubo1972

Можеш да си вземеш Celeron Tualatin 1.4GHz (100MHz FSB, 256KB cash). Има го все още нов да се продава по фирмите.

Дали ще има файда от цялата работа обаче ме съмнява? Все пак е Celeron... Въпросът е дали UT2004 ще върви по-добре на този 1,4 отколкото на P3 733? video card Radeon 9100, 128Ram, 128bit

Link to comment
Share on other sites

Не го гледай, че е Celeron. Не случайно съм ти написал параметрите му, има кеш колкото сегашния ти процесор само шината е 100MHz. Не е чак 2 пъти по-бърз, но все пак е бая по-бърз :punk Ако дъното ти позволява ще можеш да си го клокнеш до 1.5 - 1.6 GHz, което хич не е малко.

Link to comment
Share on other sites

Не го гледай, че е Celeron. Не случайно съм ти написал параметрите му, има кеш колкото сегашния ти процесор само шината е 100MHz. Не е чак 2 пъти по-бърз, но все пак е бая по-бърз  :punk Ако дъното ти позволява ще можеш да си го клокнеш до 1.5 - 1.6 GHz, което хич не е малко.

И след клокването това чудо ще се опита да работи като Duron на 1000 :)

Link to comment
Share on other sites

Не го гледай, че е Celeron. Не случайно съм ти написал параметрите му, има кеш колкото сегашния ти процесор само шината е 100MHz. Не е чак 2 пъти по-бърз, но все пак е бая по-бърз  :punk Ако дъното ти позволява ще можеш да си го клокнеш до 1.5 - 1.6 GHz, което хич не е малко.

Ако ми кажеш и къде има, защото питах във 2 фирми при познати и нема такоз животно като Tualatin! А да поръчвам от щатите да ми носят е 'малко' тъпо според мен.

Link to comment
Share on other sites

Доскоро го имаше в офертата на МОСТ за $37. В Пловдив опитай в АДРОИТ.

При една и съща честота е по-бърз от Duron-a ;)

Link to comment
Share on other sites

Доскоро го имаше в офертата на МОСТ за $37. В Пловдив опитай в АДРОИТ.

При една и съща честота е по-бърз от Duron-a ;)

Естествено е че е по-бърз ама да си остане между нас ;) че ше се почне един спор... А чист Tualatin не Celeron на някой да му се продава?

Link to comment
Share on other sites

Не можеш да го клокнеш повече от 1.5 просто щото технологията не го позволява но ще работи доста добре и ще е по-бърз от Дюрон на 1000.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ixbt.com/cpu/celeron-1200mhz.shtml

http://www.ixbt.com/cpu/celeron-1300mhz.shtml

 

или ако не панимаиш рашън :D :

http://www.digit-life.com/articles/celeron1200mhz/index.html

http://www.digit-life.com/articles/celeron1300mhz/index.html

 

а от чист Пентиум май няма смисъл, щото струват към $100(големи зелени :woot ) и то не съм сигурен дали не е 256KB версията.

 

http://www.digit-life.com/articles/tualatin/index.html

http://www.digit-life.com/articles/tualatinsmp/index.html

Link to comment
Share on other sites

Е да има изключения то и Barton 2500+ (1888) е клокнат на (3000MHz).

 

Но една птичка пролет не прави. Така че държа на думата си.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш и къде има, защото питах във 2 фирми при познати и нема такоз животно като Tualatin! А да поръчвам от щатите да ми носят е 'малко' тъпо според мен.

Ето какво успях да намеря и аз по фирмите:

Computer+

Процесор Cel. 1000 FCPGAII $37,00

Процесор Cel. 1100 FCPGAII $40,20

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...