Jump to content
BulForum.com

Охлаждане на лап топ


Recommended Posts

Здравейте. Искам да си закупя стойка с вентилатори за лап топ, и да има повече охлаждане и да е под наклон, че ми е по удобно и да се охлажда повече.

Модела ми е HP G60 и лошото е, че като го отворя и монитора долу запушва изходите за топлия въздух.

Температурата е около:

Ядро 1 - 65

Ядро 2 - 65

Процесор - 61

Диод на графичния процесор - 70

Това са температури без да го натоварвам. Не играя нещо тежко и сериозно. Само Мозила, Скайп, Музика и чат пат видео разговори. Нищо сериозно.

 

 

Харесал съм това: http://www.aukro.bg/item775964200-ohladite...ov.html#gallery

 

Кажете какво мислите за това и ако не е добро дайте мнения за други стойки.

П.С. Ем да е стойка ем да е с вентилатори :)

Благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами то това е хубаво ама доста пари да му се невиди... Ами ще разгледам още, а до колкото моя е просто като модел, не искам да свети.

Link to comment
Share on other sites

И ти си прав :laughing: Аз за това още се чудя и мая :)

Но според мен си заслужава парите...

Преди време си купих от ebay и отиде директно в боклука , то една гадна пластмаса... та да не вземеш да се залъжеш по нещо много евтино...

Link to comment
Share on other sites

Ами за сега бях само в два магазина да питам за такива стойки и в единия ми дадоха добра идея ама цените просто са големички и до доста за такова нещо. Сега аз ползвам един шпиндем с дискове като за подложка. Разбира се като се вдигне, а и ми е по удобно при писане на документи :)

Ще се замисля и аз много за една такава стойка, не само за да не пригрее ами и за удобство.

Ще видим колко ще ми се откъсне от сърцето :)

Та Xobx-a ми има стойка а лап топа да няма баси :)

хаха

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...