Jump to content
BulForum.com

request


GossipApe

Recommended Posts

po nqkakav na4in gazarcho da bade izkaran ot foruma.

ima li golemi hora v tozi forum?!ili nai-malkoto inteligentni..........

6to taka we ko e napravil pi4a :).Az mnogo malko negovi posta sam vijdal ko tolkova e kazal ili napravil ??

Link to comment
Share on other sites

Male tva gaze triabva da se izhvarli ne samo ot foruma spored men,

mai o6te v pubertetska vazrast ili ne6to mu hlopa daskata.MUAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KICK OT PLANETATA ZEMIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DA VARI NA MARS!!!!!!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

gazarcho e star community activist, bananiziraneto na avtoritet ot negoviq kalibyr ne e reshenie koeto moje da byde vzeto bez seriozni osnovaniq i provejdane na zadylbochen debat

 

6te si pozvolq da navlezna v ramkite na stila opredelen ot furiozo.mislq,4e ako se stimulirat izkazvaniq ot roda na taka nare4eniq "avtoritet",foruma bi stanal meko kazano cini4en.sled kato v cql svqt ima organi da sledqt i cenzurirat cini4ni proqvi,mislq 4e e redno pone da se predopredi naru6itelq.

 

:)))))

:)))))))

Link to comment
Share on other sites

gazarcho loshite raboti dori na men da gi beshe kazal pak nqmashe da podkrepq eventualno bananizirane, zashtoto znam che toi e napylno dobronameren, izkazva se cvetushto samo za da stava veselo, a az nqmam pravo da ruptaq sreshtu tova sled kato samiq az ne vednyj sym go pravil

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, stiga be chovek, nedei taka: Citiram:

"zashtoto znam che toi e napylno dobronameren"

Bah taia dobronamerenost........... Viz mu postovete.

Ne che sam za bananiziraneto mu (iabalkizirane, portokalizirane ili kakavto i da e plod i zelenchuk), no mai naistina prekaliava toia chovek.

Tva che se zanimava sas chat ot neznam si kolko vreme, dalech ne mu dava pravo da govori taka.

Viz edin negov post po moi adres i togava ste razberesh zashto i az se namesvam vav taia tema (mislia che posta mu beshe vav snuff movies).

Da me proshtava gazarcho, no neka da si meri prikazkite, ili pone da se opita da spazva blagoprilichie, ei taka prosto za da pokaze niakakvo vazpitanie i uvazenie kam vsichki nas.

Link to comment
Share on other sites

ave pichove, purvo za sledeneto i kontroliraneto na informatziq.. abe maj vie zabravqte che vsichko tuka e nelegalno, ako izkljuchim nqkoi trailer i nqkoe drugo demo.

...pusnal e neshtto, are ritni go... kvi sa tiq neshta ve? dokolkoto vijdam toj predizvika debat dali tva neshto trqbva da e tam ili ne... t.e predlojil e ako ne vi se nravi da go iztriete... ami iztriite go, zashto shte go kickvate ot foruma?

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, stiga be chovek, nedei taka: Citiram:

"zashtoto znam che toi e napylno dobronameren"

Bah taia dobronamerenost........... Viz mu postovete.

Ne che sam za bananiziraneto mu (iabalkizirane, portokalizirane ili kakavto i da e plod i zelenchuk), no mai naistina prekaliava toia chovek.

Tva che se zanimava sas chat ot neznam si kolko vreme, dalech ne mu dava pravo da govori taka.

Viz edin negov post po moi adres i togava ste razberesh zashto i az se namesvam vav taia tema (mislia che posta mu beshe vav snuff movies).

Da me proshtava gazarcho, no neka da si meri prikazkite, ili pone da se opita da spazva blagoprilichie, ei taka prosto za da pokaze niakakvo vazpitanie i uvazenie kam vsichki nas.

Ei i ko tolkova we kato va e napsuval zdravo golqma rabota men kolko sa ma psuvali. Ve4e golqma,rabota kazal nqkva glupost i are da si hodi.Po tvoeta logika celq forum trqbva da bade "bananiziran".Az sam protiv kickvaneto na Gazarcho(samo da otbeleja).

Link to comment
Share on other sites

Abe kvoto i da govorite az sam napalno protiv psuvaneto i kvito i da e bilo drugi podobni "iziavi" . Nito me poznava ,nito znae koi sam ta moje da psuva.... Ako tva se poushtrqva v tozi forum tva zna4i 4e neshtata ne sa tragnali na dobre. bqh dlajen da postna shoto tva me zasqga prqko i men.

 

P.S. Tva 4e moderatorite i adminite go ostavat da si pravi,i govori kvoto si iska si e tqhna rabota....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...