Jump to content
BulForum.com

problem s ventilatorite


Recommended Posts

Pichove malko sam banalen no ventilatorite mi sa mnogo shumni-niakvi kitaiski bokluci.Moje li niakoi da mi poso4i niakakva marka da si kupia makar i po skapi4ki 4e tva ne sa trae.CPU-to mi e ATLON XP2000+256 ddr na 333mh i taka natatak.Pitah v niakolko magazina niamali-blagodaria vi.

Link to comment
Share on other sites

Potarsi Cooler Master. Ne sa loshi duhalkite ima vsiakakvi. Prodavaha gi v magazina na Reset na Gladston.

Samo che predi vreme magazina na Reset ne bachkashe i neznam dali sa se premestili niakade ili sa go zatvorili.

Link to comment
Share on other sites

Кажи, каква ти е температурата на процесора при idle и при full load. Ако са ти ниски, нищо не ти пречи си вържеш вентилатора на 7в.

Link to comment
Share on other sites

Neznam pich kakva mi e temperaturata no obrabotvam videofailove po4ti denonoshtno-toest pravia VCD-ta i kato natisna task menajera gledam 4e natovarvaneto na CPU-to e 100% i se opasiavam 4e moga da zagazia.Blagodaria za saveta

Link to comment
Share on other sites

ами инсталирай си програма за следене на температурата де, кво е тва "незнам", след като го товариш като добиче, трябва и да се грижиш за него за да не ти издъхне насред пътя

 

магазина на всеобщите любимци Ресет е преместен на Христо Г. Данов, номер 3 ако не ме лъже паметта

Link to comment
Share on other sites

"Reset" se premesti na ulicata sled dgumaiata, koiato e perpendikuliarna na glavnata. Po posoka na uli4noto dvijenie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Marka narochno niama da spomenavam zashtoto vseki si ima predpochitania, no principa e slednia:

Goliam ventilator s golemi lopati (pone 80x80mm) s goliam radiator po vazmoznost izcialo meden.

Kolkoto e po-goliam ventilatora, s tolkova po-malko oboroti shte ohlazda, saotbetno she shumi po-malko.

Ot tuk natatuk sam si pravi izvodi.

Link to comment
Share on other sites

Ако имате проблеми с вентилатори за видеокарти, чипсети и въобще трудни за намиране плъзгащи лагери пратете ПМ. Тамън ще се видим да пийнем по бира!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...