Jump to content
BulForum.com

koq e nai-dobrata programa za gledane na divx film


S kakyv software gledate nai-chesto divx filmi pod windows?  

142 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

аз ползвам BS Player и MPlayer Classic

инъче новата версия на BS Player е много добра.Най ми харесва тва че като свърши първия диск от филма и веднага почва втория и ако субтитрите са ти именувани както трябва няма нужда да си играеш да ги пускаш отделно

Хм, това не го знаех. Явно съм с по-стара версия. Можеш ли да ми дадеш линк към версията която ползваш и да кажеш ако има някакви настройки :)

 

По темата - по принцип си ползвам BS Player, а сега като добавим и това отговора ми е категоричен - BS

Link to comment
Share on other sites

Малко се замислям между BSplayer и Crystal Player, но последната версия на BS нещо не радва особено.... - вот за Crystal Player

Link to comment
Share on other sites

за мен плеъра си wиндоwс медиqта! преди ползвах БСплаъер, но понеже не ми изкарваше субтитрите на телевизора спрях да го използвам. А Wиндоwс медям плаъер е супер като се инсталира GDivX.00

Link to comment
Share on other sites

A nyakoy moje li da mi obyasni problemite mi s TV-out-a i raznite playeri ?!

BSPlayer mi vadi na TV cheren prozorec bez kartina v nego.

RadLight tryabva da mu zadyrjam levia buton na mishkata natisnat (pravya go sys skoba), inache kartinata se vryshta na monitora.

WMP vyobshte ne mi se komentira !!!

MPlayer mi zabiva kompa pri resizvane.

i t.n. (samo nplayer raboti idealno na TV,toy pyk mi zabiva kompa na "Posledniat samuray" java script:emoticon(':(')

 

Vsichko koeto ne e player za filmi , si raboti idealno na TV.

Na chisto sym slojil K-lite-codecpack 2.25 , ne sym byzikal nishto.

GeForce2 MX400 64MB , Detonator 30.neshto si , 256 DDR

nyamam nikakvi igri i nishto ne mi e overclock-vano

Link to comment
Share on other sites

Nibelung, player-ите изкарват картината на overlay повърхност, погледни в настройките на драйверите на видеокартата (Advanced Properties) дали има отделни настройки за Overlays и по-конкретно за Clone mode или някакъв друг режим, който да показва overlay-ите на друг монитор или TV.

На ATI картите в драйверите е така - има Clone mode бутон който отваря настройки, там има едно Theater Mode и може да се настрои напирмер това което на монитора ти се вижда като overlay в малко прозорче, на TV-то да излиза на fullscreen. При това положение дори можеш да минимизираш player-a на монитора и да не се вижда въобще картината и въпреки това на TV-то си върви на цял екран.

 

Понеже и аз се зачудих какво точно означава overlay, ето един лик с обяснение What exactly is Overlay?

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам Crystal Player и съм много доволен от него.На тая керлива медиа плеиър не мога да си пусна субтитири като и на MV2 player.Незнам дали ми е от ХР-то но само знам че на медиата хич не мога даси пусна субтитири.DSD2 player също си го бива.А да попитам за ТV Out трябва ли да се правят някакви настройки по картата??

Link to comment
Share on other sites

Ammmm ... Smqtam 4e BS player e edin ot nai dobrite !!

Ne edin ot nai dabrite, a nai dobria! :punk

Link to comment
Share on other sites

Пускал горепосочените плеъри, гледал съм с WMP, MicroDVD и BSPlayer.

Препоръчвам горещо BSPlayer-а, защото вече е поизчистен от бъгове, а откъм функционалност няма равен.

Ето част от въможностите му:

- Display subtitles - Support custom subtitles position, color, font, transparency,... Supported formats: MicroDVD, Subviewer, SubRip

- Fully skinnable - Any shape, transparent skins...

- Multilingual

- Pan-scan and custom pan-scan option

- Custom aspect ratios

- Resolution changing (благодарение на тази опция съм пускал филми на секви бракми)

- S/PDIF output supported for AC3 files

- Remote control support

- Playback rate (1/2x, 1x, 2x) and custom

- Simple equalizer & WinAmp2 DSP Plugins

- Subtitle & Sound shifting (звучи безполезно, нали)

За да мога да гледам всякви филми си инсталирам DivX 5.1.1, AC3 Filter и MPEG2 decoder.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...