Jump to content
BulForum.com

търса алармаджия :D


iCE-dOGG

Recommended Posts

става въпрос за някой който може да направи дубликат на счупеното ми дистанционо на алармата, което в момента е една платка и една батерия, който трябва да нагласям всеки път когато трябва да ползвам колата.

Link to comment
Share on other sites

6-ти Септември 37 - има едно сервизче, в което слагат аларми. Не знам дали могат да помогнат, но със сигурност ще знаят как стоят нещата...

Link to comment
Share on other sites

Срещу писоарите на Капитан Райчо (с/у Маркет център), има нещо средно между магазин и офис под блока, пича се казва Александър, мисля че може да ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Точно в сервизчето на "6-ти септември" ми направиха дубликат на дистанционното за 20 лв и работи перфектно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно в сервизчето на "6-ти септември" ми направиха дубликат на дистанционното за 20 лв и работи перфектно. ;)

алармата е малко стара и нямаше начин за дубликати и прочие. момчетата спретнаха платката, и горе доло оправиха дистанционното да има някакъв вид, когато ги питах колко им дължа, не искаха нищо че ги било срам да искат пари за недовършена работа.. а мен пък ме беше срам да тръгна ей така.. но така и не успях да ги накарам да вземат някакви пари. май ще трябва да сменям алармата в крайна сметка.. и вече знам каде :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...