Jump to content
BulForum.com

Hitman.Contracts-Razor1911


veseo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

само на мен ли ми прави впечатление или играта е малко объркана. имам мисия да убия еди-кой си. добре - намирам го по червените точки на картата, както е посочено в легендата. ами тези, които трябва да спасявам къде са :confused с какво са маркирани? с иконка за информация ли? ами то има поне 5-6 на мисия и с т'ва темпо на действие до утре ще търся обекта си. с подобни затруднения играта започва леко да дразни, въпреки, че ми е една от фаворитите. поне за hitman2 беше така. за тази ..... хм, ще видим!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, na men igrata mi otne nqma i 2 dena prez koito sum igral. Tvoite ne bqha li markirani s nqkav variqnt na zeleno? No puk ako igraesh na principa tihiq ubiec predpolagam naistina shte ti e trudno. Az obi4am da vurvq s patlaka v ruka i kakto sam s drehi i dokato se 4udqt dobar ili losh plqs plqs v glavata i ostanali samo trupove. E imashe i 3-4 misii, koito gi minah na maximalna tishina taka za sporta. Btw igrata e dosta kratka, naslajdavai se dokato vse oshte ne siq vrutnal.

Link to comment
Share on other sites

освен това играта, като че ли си е загубила stealth елемента. много повече предразполага към това да станеш "масов убиец", отколкото да си изпълниш мисиите "чисто". някои просто не се минават, ако не направиш поне едно кърваво меле. играта също така не е много прецизна - аз убивам едно ченге, след мен друго отива и вижда трупа и ... нищо. нито аларма, нито тръгва да ме гони. т'ва реално ли е? да не говорим, че оръжията трещят като фоерверки :D

Link to comment
Share on other sites

има ли някакво копче, с което да накарам мерникът да не мърда толкова много? нещо подобно, като при splinter cell .... супер крива стрелба се получава, а и какъвто е бавен gameplay на тази игра, "ходи да" застреляш бягаща мишена :(

 

::edit::

 

mission: The Seafood Massacre

- това, ако не е най-бъгавата мисия, здраве му кажи!

първо тялото на парламентьора на "червения дракон" един път мога да го влача, друг път - не

второ - след като ми взеха оръжието на входа на ресторанта не мога да влезна вътре. от опциите ми дава само "погледни през ключалката" .... и т'ва е. е, аз да не съм дух, че да минавам през стени и врати :evil

трето - къде да го шибна тоя проклет амулет. оставих го на масата след като ги убих, ама "трънци" ..... :angry1

 

дайте някоя идея за тази мисия!

Link to comment
Share on other sites

Zna4i amuleta se slaga na specialno mqsto. Dokolkoto si spomnqm otivash do edna ot masite navatre v zavedenieto i kato se priblijish do neq ti dava kato opciq da slojish amuleta. Ina4e az v sgradata vlizam sled kato nakaram gardovete otzad da zqpat stenata, a ne vhoda. I pravq edno pulno krag4e i tiho mulkom otklu4vam zadnata vrata i vlizam vatre. Ubivam gotva4a, posle 1 pat uspqh da vzema i klu4a za kenefa...ama drugi 3 puti ne stana, taka 4e gi izbih tiq dolu, a posle i 2mata gore(bash celite). I posle se iznizah pak taka - trepeiki nalqvo-nadqsno vsi4ko shto vidq. Ina4e si prav, 4e predrazpolaga mn pove4e kum meleta. Osobeno poslednata misiq...nqma na4in bez da izbiesh pone 70% ot nali4nite spec 4asti na franciq.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...