Jump to content
BulForum.com

Разчистване на техника


Recommended Posts

Правя разчистване на една работилница . Изкачат работещи , но ненужни за мен работи.

 

1. Монитор Philips 14" - [10лв.] 5лв. ПРОДАДЕН

 

2. Някаква платка-усилвател от телевизор с четири интегрални схеми TDA2050 . - [10лв] Продадена

 

3.GSM Motorola V70 - [5лв. ] Продадена

 

4. Звукова карта Creative за EISA слот Line in , Line out , Mic , Spk Out , Game Port - една биричка - продадена :)

 

5. 2MB PCI Video Card S3 Virge - също една биричка :) - ПРОДАДЕНА

 

6. Китайско PC захранване 145W . Сваляно е от легнала кутия . И не е ATX , а АТ . - [5лв.] [2лв.] ПРОДАДЕНО

 

7. Комплект два броя авто-говорители NOVA ( Японски ) 6'' x 9'' 2x50W - няма ги пищялките - [15лв.] 10лв.

0039q.th.jpg

0040p.th.jpg

 

8. Компютърно CD Sony 52x , пригодено като авто CD player - Цена : 10лв.- ПРОДАДЕНО

 

9.стар конструктор "Електроника 1" от 89'-та година.

Цена: [10лв.] 5лв. - Продаден

 

10. Доста запазен усилвател Студио-2 2х35 при 4ома , но издържа и 8омови говорители :) . Работи перфектно . Може да се тества на място.

Цена: [70лв.] [60лв.] [55лв.] [50лв.] [45лв.] ПРОДАДЕН

 

11. Автокасетофон Philips CAR 400 ; Свален е от вносна астра. Касетофонът е произведен 2000-дната година. Разкодиран и не се налага да се въвежда , ако все пак го иска имам го записан.

Снимки - тук

Цена - [50лв. ] [40лв.] [35лв.] 30лв.

 

 

11. Авто CD - Blaupunkt ACD 9430 - Има два проблема. Единия е . че "плюе" дисковете , а другия е , че при пускане дава някаква звукова сигнализация и в последствие станциите звучат тихо.

Снимки - тук.

Цена - 10лв.

 

12. Автокасетофон PHILIPS WESER MK III 4x6watts - Изгоряла му е лампичката на дисплея и на някои бутони.

Снимки - тук

Цена - 10лв.

 

13. 2 броя стерео автокасетофони (доста стари)

Цена - [5лв ] Продадени

 

14. Автоговорители Thunder 2x15watts RMS 3,5"

Снимки - тук

Цена - 10лв.

 

15. Говорители от телевизори 4x5watts 16ohms

Цена - [5лв.] Продадени

Link to comment
Share on other sites

Добавям:

11. Автокасетофон Philips CAR 400 ; Свален е от вносна астра. Касетофонът е произведен 2000-дната година. Разкодиран и не се налага да се въвежда , ако все пак го иска имам го записан.

Снимки - тук

Цена - 50лв.

Мога да те отърва от него веднага за 30лв. При интерес драсни едно ЛС...

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да запазиш Ел. конструктор до понеделник - 17.08 -тогава идвам в Пловдив. Драсни едно РМ с координати. Ще го взема със сигурност

Link to comment
Share on other sites

Някои компоненти са продадени. Вече приемам бартер за автокасетофона Philips CAR 400 + още някой продаван от мен компонент за PCI-E видео 6-та или 7-ма серия на NVidia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Обновен е първият пост. Каквото е продадено, е отбелязано. Поставих нова цена от 30лв. за Philips CAR400.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...