Jump to content
BulForum.com

Търся: Процесор АМД 600-800МХц


Recommended Posts

Трябва ми такъв процесор на добра цена, да не е клокван и да не е правен опит за отключване на множителя :rolleyes: А да и да кажете каква му е маркировката. :wub: В зависимост от процесора цената ще е съобразена. Предлагайте тук.

Link to comment
Share on other sites

Вирши ли ти работа AMD Duron 900Mhz.Един приятел продаваше ако те интересува ще го питам.

Link to comment
Share on other sites

спешно ли ти трябва?щото аз към 3-4и юни ще си сменям процесора т.е. ще махам тоя с който съм в момента-дуронче 755 което все някъде тряя да го шитна.та ако не ти е спешно и можеш да изчакаш... B)

Link to comment
Share on other sites

спешно ли ти трябва?щото аз към 3-4и юни ще си сменям процесора т.е. ще махам тоя с който съм в момента-дуронче 755 което все някъде тряя да го шитна.та ако не ти е спешно и можеш да изчакаш... B)

Не ми е спешно, на каква цена ще го продаваш? И сигорно ли е? Да не се откажеш? А аз да те чакам? :rolleyes:

 

А за 900МХц - колко лв му иска твоя приятел?

Link to comment
Share on other sites

Днес ще го питам за цената обаче се указа, че е на 950.

Добре, няма проблем колко е важно е цената да е добра.

Link to comment
Share on other sites

duron na 1100 MHz, socket A, s qdroto na thunderbird

30 leva

Ядрото покъртено ли е? Или е запазено? Иначе и аз имам интерес. :D

Link to comment
Share on other sites

idealno si e, ama neshto mnogo meraklii stanahte.. kak shte si go delite, ne znam :)

Еми който даде най-много, аз за сега давам 30лв, апак нека да бъде открито надаването :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Още продължавам да търся процесор, също така и дъно за него, някакво KT133/KT133A (да има 266ФСБ) - дъно + процесор 50лв

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...