Jump to content
BulForum.com

Видео Карта с ТВ аут - PCI !!


Recommended Posts

Търси се видео карта с тв аут - внимание - за PCI слот!!

 

 

И моля да не си губим взаимно времето с празни моабеди! Постове от сорта на "Ми за кво тие..." - "Ми кво е тва..." - "Ми земи си земи аджипи..." и подобни ще се затриват! Не си правете труда!

Link to comment
Share on other sites

Търси се видео карта с тв аут - внимание - за PCI слот!!

 

 

И моля да не си губим взаимно времето с празни моабеди! Постове от сорта на "Ми за кво тие..." - "Ми кво е тва..." - "Ми земи си земи аджипи..." и подобни ще се затриват! Не си правете труда!

Posledno v izotserviz gledah. ATI pci s tv out 16/32 mb.

Link to comment
Share on other sites

Tuka ima edna:

asus s 2 mb

na chipa pishe :)

ati 3d rage II + dvd

otzad ima:

s-in

av-in

av-out

s-out

Po princip ne e za prodavane, ako beshe, shtiah da pusna topic.

Kaji cena, ako me ustroiva, shti ia prodam, ako ne - niama :)

Ne mi se pazari.

 

A i malko sym ti syrdit, za onaia tema s izkupuvaneto na charkalycite, az takyv dylyg mail pisah s neshta za prodavane na 30% ot most, i otgovor ne poluchih.

Link to comment
Share on other sites

poznai, да ти се извиня първо за това... Много си прав да ми се сърдиш и благодаря, че все пак продължаваш да отговаряш на постовете ми! Не че това ме извинява по някакъв начин, но инициативата беше съвместна с един познат - който не пое нещата толкова сериозно, колкото очаквах. Това обаче наистина си е мой проблем и ти си прав, че трябваше поне да ти отговоря. Възможно е обаче просто да съм се ошашавил от всичките писма които дойдоха (офертата не беше пусната само тук) и за това да ми е убегнал от вниманието ника ти. Съжалявам.

 

За тази карта - ще изчакам още оферти, макар че по мои наблюдения не са толкова разпространени тези играчки, а трябва да се разходя и до ИзотСервиз - казаха, че и там имало и ще ти пусна ЛС, ако проявя интерес. За да не стане като миналия път - ако до 3 дни не получиш ЛС, считай го за отрицателен отговор. За пазарлъка е ясно - знаеш моето отношение към него...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...