Jump to content
BulForum.com

Настройки на power dvd


petia_

Recommended Posts

Здравейте!

Наистина се надявам да ми помогнете,защото вече се дразня че нищо не мога да настроя. Значи преинсталнах си компа и след това нали си инсталнах power dvd-то обаче на филми няма проблем - вади си 5+1 звук,но като пусна музика не ми харесва как е - най - много и силно звучи средната колона и това ме дразни. Преди да направя формата нямаше проблем свиреше си. Дори сега на бас пръщи,докато windows media player-а няма проблем но на мен ми харесва повече звука от power dvd-то. Каква ли версия не инсталвах и не става и не става.... моля ви кажете ми как да го настроя за да тръгне отново че вече полудявам :angry:

Благодаря ви предварително ;)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, аз също ползвам PowerDVD, версия 7.3.хххх за слушане на музика, но на 2.1 или на 2.0. Сигурно трябва да си поиграеш с конфигурирането на аудио настройките, бутона "Configuration" (Ctrl+C) е с две чукчета. И вече като влезнеш в Audio таб-а си има опции за настройки + има допълнителен бутон долу за "Advanced..." настройки. Отделно зависи с какъв CD-Key си го регистрирала, съответно дали ти се е активирал Advanced Audio Pack, добре е да го има, особено ако слушаш дискове с DVD-AUDIO формат.

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм с тази и уж си намерих сд кей и за аудио пакета обаче като го адна и пише нали че са ми активирани ама като си пусна музика и дам на конфигурейшън и ми изписва само 2.1 и адвансе не ми го отваря,но ако не слушам музика го отваря и уж го настройвам обаче пак си е същата работа с музиката... не знам как да го направя това значи... ;(

Link to comment
Share on other sites

Оправих си го. Всичко е идвало от кодеците - аз ползвах К-лайт и ги изтрих и си качих нимокодеци и всичко е 6. Може да затворите темата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...