Jump to content
BulForum.com

Програма за разпознаване на песни


M-Star

Recommended Posts

Здравейте!

 

Имам следния проблем.Най-редовно си мъкна компа по вили и купони и редовно си увеличавам музиката като си копирам цели папки от музиката на другите юнаци.

Така обаче с времето се натрупват много еднакви песни,ама в различни файлове,например:

 

Mila_Rodino.mp3

Mila.Rodino.mp3

Bulgaria_himn.mp3

 

Това са си отделни файлове на практика,различни компресии и кодировки и т.н.,ама все пак-има ли такова животно(изключая човешкото ушо),дето може да разпознае еднаквите песни в различните файлове?

Link to comment
Share on other sites

Tunatic се опитва да прави това, но ме съмнява да ти разпознае точно българския химн...да не говорим, че може да има 2 еднакво надписани МР3-ки на химна, но едната да е вокалния, а другата инструменталния вариант - въобще...варианти много.

По-скоро ти трябва някоя програма за дублиращи се файлове, но тези, дето са с различна големина+различно име май пак ще си останат незасегнати... ;)

Освен това можеше да попиташ и тук.

Link to comment
Share on other sites

Midex,мерси за предложението,ама преди да пиша вече налетях на същата програмка.

Нямах предвид програма,която да се ориентира по заглавията или ID3,а по самата музика-един вид да забелязва,че става въпрос за едни и същи кръшни ритми :)

Link to comment
Share on other sites

Абе те ако напишат такава, сигурно трябва да вземат Нобелова награда за изкуствен интелект в сферата на изкуството. :bgrin:

Не знам...на този етап, трудно....мнооого трудно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе те ако напишат такава, сигурно трябва да вземат Нобелова награда за изкуствен интелект в сферата на изкуството. :bgrin:

Не знам...на този етап, трудно....мнооого трудно... ;)

Намери от някой един Сони Ериксон и пусни TrackID функцията ;)

Link to comment
Share on other sites

Намери от някой един Сони Ериксон и пусни TrackID функцията ;)

Не съм имал досега СЕ и не знам за какво говориш....само не ми казвай, че може да разпознае (еднаквия) български химн в инструментален и вокален вариант в различен брой куплети. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не съм имал досега СЕ и не знам за какво говориш....само не ми казвай, че може да разпознае (еднаквия) български химн в инструментален и вокален вариант в различен брой куплети. :bgrin:

Химна може и да не успее точно, но като цяло доста добре се справя с песни. Пробвай го с на някой приятел телефона, повечето нови го имат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...