Jump to content
BulForum.com

пускане на нет от Ipod touch 8gb


Recommended Posts

Заглавието ти е неточно, темата не е за този раздел, с какво друго разполагаш освен iPod -a. Трябва ти Wi-Fi AP.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, че iPod-а може да ПРЕДАВА интернет на компютър.

 

По принцип iPod е много основен хардуер. Каквото може да прави е там, с големи векторни иконки на средата на екрана. Затова е и толкова популярен, защото всичко става интуитивно. Ако искаш повече подвижност, си купи Nokia N810.

Link to comment
Share on other sites

разбрах как става :) , извинявам се ако съм я постнал на грешно място темата. Може да се трие

 

Ами ще е хубаво да кажеш как става, защото ако има после още някой, който да се чуди, ще намери отговора в темата, а няма да пуска нова.

Link to comment
Share on other sites

Ааааа. Ти си искал да си пуснеш нета НА Ipod-a, а не ОТ него. Ясно.

А има ли телефони които предлагат тази екстра?Интересно ми звучи.

Link to comment
Share on other sites

А има ли телефони които предлагат тази екстра?Интересно ми звучи.

 

Ами има някакви, които с допълнителен софтуер могат да станат Access Point и да предават интернета, който получават през UMTS мрежата, но е вариант само ако си в средата на някое пусто място, но пък тогава няма да ти се иска да хабиш батерията да си проверяваш пощата през лаптопа използвайки интернета от телефнния оператор.

Link to comment
Share on other sites

Това като го видях си помислих да се отказвам от интрнет доставчика и да получавам нет от аипода, но май няма да стане.

Както и да е моя ipod е от първите поколения и нета сигурно ще е 56к :woot

 

Принципно как става генерирането на интернер - аз имам много модерна оредба 1500W суб буфер и мпз - от нея става ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...