Jump to content
BulForum.com

Kupuvam GSM


Recommended Posts

Trqbva mi gsm, za bashta mi po-skoro de, da ne e ot novite, stiga mi da ima budilnik i vibraciq. Kazvaite kakvo nalichno imate i kakvi pari mu iskate.

Siemens C35i +zariadno=60Lv

Trium Neptune+zariadno =50Lv

bateriite i na 2-ta dyrjat po 3-4dena v ikonomichen rejim.Ako te interesuvat kaji ili prati PM. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taka, syjalqwam, che zaebah temata. Vse oshte kupuvam nqkakyv takyf gsm, davaite si predlojeniqta. Ne mi iskaite poveche ot 50-60 leva, shtoto ne gi davam az. Iskam da ima vibracii, budilnik i kato novo uslovie da mu dyrji povechko bateriqta. Jelatelno e da e s litievo-ionna. Naprimer edna Nokia 3310 (ot po-novite, koito sa s litievo-ionna) napylno me ustroiva za 55 leva.

@batko32: mnogo pari im iskash tiq, a i bateriqta im ne otgovarq na usloviqta na bashta mi :) Sorry

Link to comment
Share on other sites

Taka, syjalqwam, che zaebah temata. Vse oshte kupuvam nqkakyv takyf gsm, davaite si predlojeniqta. Ne mi iskaite poveche ot 50-60 leva, shtoto ne gi davam az. Iskam da ima vibracii, budilnik i kato novo uslovie da mu dyrji povechko bateriqta. Jelatelno e da e s litievo-ionna. Naprimer edna Nokia 3310 (ot po-novite, koito sa s litievo-ionna) napylno me ustroiva za 55 leva.

@batko32: mnogo pari im iskash tiq, a i bateriqta im ne otgovarq na usloviqta na bashta mi :) Sorry

А нещеш ли 9100 комуникатор за 10лева. :blink: Аз поне несъм чул НЯКОГА да се е произвеждала батерия литий-йон за тези модели които съм предложил.Дори и нова батерия за тях държи все токова.И 2-та са със вибрации,будилник,каклулатор и т.н. . А ако искащ батерията да държи поне 10 дена....ами купи си нов.

Link to comment
Share on other sites

ima batka ima. Vij na na6iq pazar 4e ima daje nqkoi sa s fabri4ni Li-Ion baterii(za siemens stava vapros za drugiq nz)

 

i vse pak vij tova za dokazatelstvo 050341.gif

Link to comment
Share on other sites

офтопик

Може да си сложите на мястото на старата батерия, литий йон елемент, който в зависимост от това колко е 800, 900 1000 i t.n. mAh, ще държи със сигурност от 9 до 11 12 дена, в зависимост и от това колко говорите :D Има ги в Kuzmov Electronics нa Данаил Николаев и бул Христо Ботев и са евтини и говоря съсвсем сериозно, защото мойе би малко ще повярват на тези числа, които дадох от 9 до 12 дена. Но аз имах преди сименс м35, на който му смених батерията и сложих такъв елемент и от опит зная ;) че тези числа са верни

Link to comment
Share on other sites

Chisto nova Motorola C450 ? Cveten display,po;ifonichen zvuk,vibracija , java igri i t.n. - vij ja ako iskash v saita na mtel - www.mtel.bg

 

cena okolo 200 lv

Link to comment
Share on other sites

Perfektno, samo che bashta mi go kupuva i ne dava poveche ot 50-60 leva :) Sorry

А нещеш ли 9100 комуникатор за 10лева

ae bez prostotii

Link to comment
Share on other sites

Shiro, поставените от вас условия са трудно изпълними, да не кажа неизпълними! Днес пазара е залят от мобилни телефони и има апарати за всеки вкус и всеки джоб. Перфектният телефон си има и своята перфектна цена, и обранто. Но двата, перфектният и слабият, трудно биха си разменили цените, както усещам искаш да се получи при тебе. Не че на практика е невъзможно. Разни хора, разни идеали... Мислех да ти помогна, но просто не виждам как да стане. Дано откриеш &quoD;телефона за баща си"! :)

 

Рeace!

Link to comment
Share on other sites

ima batka ima. Vij na na6iq pazar 4e ima daje nqkoi sa s fabri4ni Li-Ion baterii(za siemens stava vapros za drugiq nz)

 

i vse pak vij tova za dokazatelstvo 050341.gif

IMA ama MODDING ;) OK ???...da nezabraviame TURKIUE :punk :evil :bgrin:

Освен това вземи да четеш ТОЧНО кой модел съм отбелязал във поста .Говорим за Нокиа 3210 и за Триум Нептун.Освен ако ТИ си много голям баровец та ти ги правят по поръчка фирмите производителки........ама като гледам не си. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...