Jump to content
BulForum.com

Проблем с монитора на FS Esprimo Mobile v5505


djhammerhead

Recommended Posts

Здравейте! Имам лаптоп Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile v5505 от около година и половина. В края на миналата година се появи един проблем с него. По специално с монитора. Докато си работих изображението на екрана започна да трепти, да прескача (все едно настройвам стар Електрон :D ). Все още беше в гаранция и затова се обадих на сервиза и им обясних за проблема. Те вземаха лаптопа и с около 5 дни ми го върнаха. Очаквах след този ремонт да няма проблеми, ама - нъцки :huh:. На скоро пак се появи този проблем. Ако почукна малко по-силно между клавиетурата и лявата панта, трептенето спира, но само за момент. След това отново се появява. Сега обаче лаптопа е извън гаранция и си мисля, че ако го дам отново за ремонт, не знам през къде ще ме прережат. Затова искам да Ви питам някой имал ли е проблем като моя или някакъв съвет относно решаването на проблема. Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с външен монитор дали е така - това ще покаже от видеокартата ли е проблема или от дисплея на лаптопа.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с външен монитор дали е така - това ще покаже от видеокартата ли е проблема или от дисплея на лаптопа.

Само малко да те коригирам или допълня, колега

"...или от КУПЛУНГА на дисплея на лаптопа"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...