Jump to content
BulForum.com

Най-заредения м-н за хранителни добавки в Пловдив


bonano

Recommended Posts

В кой магазин в Пловдив има най-голям избор от продукти?

До момента пазарувам от този в началото на Руски. Имали някой с по-голям избор?

Link to comment
Share on other sites

В кой магазин в Пловдив има най-голям избор от продукти?

До момента пазарувам от този в началото на Руски. Имали някой с по-голям избор?

 

къде е този в началото на Руски :) кое от 2те му начала ;)

Иначе на последък аз взимам от online shop-ове.Излиза по-евтино и ти ги носят в къщи/офиса с куриер.

Link to comment
Share on other sites

къде е този в началото на Руски :) кое от 2те му начала ;)

Иначе на последък аз взимам от online shop-ове.Излиза по-евтино и ти ги носят в къщи/офиса с куриер.

Хм?От кой онлайн шоп,че ми стана интересно :tongue

Link to comment
Share on other sites

има много добри онлайн шопове, аз лично също пазарувам чрез интернет, най-малкото защото ти спестява разкарването, а и има много по-голям набор от продукти. при желание от твоя страна може да ми пишеш да ти дам сайта на лс, за да не става реклама :)

Link to comment
Share on other sites

дам всеки който иска, нека пише ще му дам два-та който ползвам и който според мене са най-добре заредени.

Преди да купя от там ходих на няколко места да търся конкретен модел протейн и след като не го намерих си го поръчах.Дори в сайта беше с 7лв по-евтин от едното място където ми казаха, че ще го заредат ама след 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

къде е този в началото на Руски :) кое от 2те му начала ;)

Иначе на последък аз взимам от online shop-ове.Излиза по-евтино и ти ги носят в къщи/офиса с куриер.

 

 

 

Ами от към гарата. Срещу тотото. В Пловдив не съм срещал повече избор на едно място.

 

Онлайн Шоповете също са добра алтернатива ако си избрал конректния продукт. Те нямат наеми за магазини, складове в повечето случаи и фирми, данъци и т.н. И да го препродадат през 5 лева пак са на печалба. Лошото е както каза колегата че понякога чакаш по две седмици. Аз съм си поръчвал веднъж но ми дойде със спукана опаковка (уж от куриера но дали не са си чистили повредена стока само те си знаят) и се отказах да пазарувам онлайн за 5 лева по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

Ами от към гарата. Срещу тотото. В Пловдив не съм срещал повече избор на едно място.

 

Онлайн Шоповете също са добра алтернатива ако си избрал конректния продукт. Те нямат наеми за магазини, складове в повечето случаи и фирми, данъци и т.н. И да го препродадат през 5 лева пак са на печалба. Лошото е както каза колегата че понякога чакаш по две седмици. Аз съм си поръчвал веднъж но ми дойде със спукана опаковка (уж от куриера но дали не са си чистили повредена стока само те си знаят) и се отказах да пазарувам онлайн за 5 лева по-евтино.

 

някъде до колелото ли се пада този магазин?Не се сещам къде е точно това тото.Някако име има ли магазина? :) Или ако не те затруднява да покажеш къде е на bgmaps-a.

За доставките, и двата пъти пристигат с Еконт.Правя заявката примерно Вторник през деня, от сайта ми се обаждат да потвърдя и в Сряда около 11ч е при мен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...