Jump to content
BulForum.com

Ima li hora koito uchat v UHT (VIHVP)


Recommended Posts

Аз съм "ЗА"!!! :)

1.УХТ и аз във него! Вече се раздвоявам- мислех да пиша във ФЕГ форума, но този по- ми ляга на сърце май.... или май не.... Не знам. Но определено е по-актуален за мен. Френската е минало. УХТ е настояще!

2. Тук наистиа имаше нужда и от малко ВУЗове. А това че УХТ е първия може само да ме радва.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Мда и аз съм поданик на Великата Имерия УХТ :D ! Може някой ден да се съберем да обсъдим вуза на по бира или нещо по-твърдо, ако се съберем достатъчно сериозни студенти...

Link to comment
Share on other sites

Така да ме дразни това УХТ, Къде по -звучно си беше ВИХВП. :love ( ВИнаги Хапнали Винаги Пийнали :D )

Та по същество, хубаво си е даскалото :P И аз го завърших (почти де) :) Хубави годинки бяха. Ех спомени...

 

 

ПС: браво за темата

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз съм съгласен, нистина време беше да има темичка за няокое ВУЗ :)

Е аз не съм завършил все още никой курс в ВИХВП, но се надявам от есента да почвам при вас :P Или топлотехника или автоматизация... Ако някой може да каже ся кое е по добре ша съм му благодарен :P

Link to comment
Share on other sites

И двете специалности към които си се насочил искат сериозно учене. Първи и втори курс Гърч след това малко по айляк, поне за мен беше така :)

 

Като топлотехник ти препоръчвам Топлотехника.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха е то без взимане на здравето как да стане човек инженер ся :lol: То беше ясно още от началото че ша има мноооого Гърчене покрай двете специалности но ще видим коя ще е :P

Link to comment
Share on other sites

доц. А. Костов ще му вземе здравето! И на мен има да ми го взима, ама аз се дърпам още.

 

 

А(точка)Костов не преподава на специалност Топлотехника. Той се занимава с технолози и МиУ. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...