Jump to content
BulForum.com

Проблем със LCD Монитор LG W2042T


Recommended Posts

Наскоро си купих следния монитор LG W2042T (http://www.lge.com/products/model/detail/w2042t.jhtml)

Още с първото му включване в тока забелязах, че монитора цвърчи отзад (сравнително леко с постояннен звук).

Забелязах, че когато се включи монитора цвърченето се засилва и започва да варива от слабо към по-силно и обратно.

Също при промяна на контраста това цвърчене се увилва, когато той е на максимум, и отслабва, когато е на минимум.

 

Образа е перфектен без забележки.

Това нормално ли е? Да ходя ли в технополис да ги питам.

 

Едит:

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php...604#post1972604

 

Бях в сервиза, само дето не ми се изсмяха. Нормално било да цвърчи звук: "където има електричество има и звук". Щом работи - нищо не можели да направят по въпроса. И ми даваха пример за някъв лаптоп, че и той така цвърчал.

Отидох в технополис, там сумати и време чаках и в крайна сметка едно момче се обади на управителя им да пита кво да прави, а пък той се обади в сервиза, и накрая управителя казва на момчето, че нямало причина да ми го заменят. Друго момче пък ми предложи все пак да го видят моя монитор - внесох го и ги сравниха моя с тяхния монитор. Техния се оказа, че не цвърчи. Въпреки силната музика и шумотевица момчето го чу и направи разликата. Обади се пак на управителя и той каза, че в сервиза са казали, че му няма нищо и няма кво да направят по-въпроса. Само Дето момчето не му обясни, че има наистина разлика между мониторите.

 

Изключително съм разочарован и недоволен от обслужването (това си е отдавна), но сега изобщо вдигам ръце от технополис и ще купувам от интернет или деректно от фирма. А що го нямаше управителя на място да му видя физиономията поне.

 

Най-тъпото беше, че при толкова шум там, не ми првеше впечатление цвърченето, но като отново го сглобих у нас, и яд ме фана като го чух отново.

 

Те тея от сервиза машините им бучат.... нямам думи....

 

Искам да се видя лично с управителя някой ден...

Link to comment
Share on other sites

Звука е нехрактерен по пр. и е дразнещ - високочестотен, направо може да ти скъса нервите.

Тези от сервиза като си включат телефона да се зарежда в контакта, данеби да им цвърчи адаптера или телефона...

Щом е гаранционен, оторизиран сервиз.

Ако не са оправили проблема, драсни едно ЛС, да не правим реклама тук.

Лека вечер.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...