Jump to content
BulForum.com

Маратон Съединение 2009


djsaiman

Recommended Posts

Здравейте!Някой има ли информация,кога тази година ще се проведе международния маратон по бягане в Пловдив.Колко е наградния фонд и как мога да се запиша?

 

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

по принцип е на 6 септември така съм чувал и аз ще се запиша тази година ако нещо не ме възприпятства, а за наградата не се безпокой на последък в маратоните участват доста кенийци и винаги печелят едва ли ще пропуснат и този маратон, тези хора с това се прехранват :)

Link to comment
Share on other sites

Такъв тип въпроси обикновено се задават в специализираната тема за въпроси, която е закарфичена най-горе, но по изключение засега ще оставя темата отключена, тъй като може да има и други заинтересовани.

 

Иначе за въпроса, който задаваш - не знам кога ще е тази година, но предполагам, че отново ще е на гребната база и дистанциите ще са 42,195 (9 обиколки) и половината (21.1 км., респ. 4 и половина обиколки).

Link to comment
Share on other sites

Такъв тип въпроси обикновено се задават в специализираната тема за въпроси, която е закарфичена най-горе, но по изключение засега ще оставя темата отключена, тъй като може да има и други заинтересовани.

 

Иначе за въпроса, който задаваш - не знам кога ще е тази година, но предполагам, че отново ще е на гребната база и дистанциите ще са 42,195 (9 обиколки) и половината (21.1 км., респ. 4 и половина обиколки).

 

 

Не е на гребната база .Това е Традиционен маратон в който се тръгва от град Съединение и завършва на Площад Съединение в Пловдив. Някой ако има по подробна информация да пише

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...