Jump to content
BulForum.com

Заменям плейстейшън за компютър


Recommended Posts

Заменям Playstation1 на 1 г.в отлично състояние + 9 ОРИГИНАЛНИ игри и екстри (цена ново 506 лв.) за Компютър (P2 или P3).!!!ПЛОВДИВ!!!

Юлиян Хаджиев

GSM: 098937347

ICQ: 71-241-494

e-mail: minotavar@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Заменям Playstation1 на 1 г.в отлично състояние + 9 ОРИГИНАЛНИ игри и екстри (цена ново 506 лв.) за Компютър (P2 или P3).!!!ПЛОВДИВ!!!

Юлиян Хаджиев

GSM: 098937347

ICQ: 71-241-494

e-mail: minotavar@yahoo.com

tova nekav viz li e koi 6a ti dade pc za ps pri tova ediniza

Link to comment
Share on other sites

Naistina ako be6e PS2 nqkoi 6te6e da se saglasi!!! :)

 

Daje znam edin pi4 koito 6t6e da e navit.!!

Link to comment
Share on other sites

ART що си толкова учуден?

Нов плейстейшън в магазина струва 200 лв.

сложи към това екстри за 36 лв. (допълнителен контролер,мемори карти)

после прибави 9 игри (!!!ОРИГИНАЛНИ!!!) х 30 лв. =270 лв.

Получаваме точно 506 лв.Е и понеже нещата на старо би триабвало да се продават на половин цена делвам го на две и получавам 253 лв.Е хаиде от мен да мине една черпка за добрата покупка = 230 - 240 лв.

Какво искаш да ми кажеш?

За тези пари не може да се купи Р2 или Р3 ли?

Ам свери си тогава часовника :wir !

Така че предложението ми е съвсем разумно, а и вече се беше навил един човек за РC 500 mhz само че от Враца а това ми е далече.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро би трябвало да попиташ кой би си купил оригинални игри за да ги смяташ в цената. Трудно ще намериш желаещ да закупи оригинални игри в сайт за warez :)

Link to comment
Share on other sites

1.Tomb Raider 4 - приключенска

2.Tomb Raider 3 - приключенска

3.Soul Reaver-Legensy of Kain - приключенска

4.Railroad Tycoon2 - стратегия

5.Warzone 2100 - стратегия

6.DUNE 2000 (3D) - стратегия

7.Formel 1 - симулатор

8.Eagle one - симулатор

9.FIFA 2001 - симулатор

Link to comment
Share on other sites

ART що си толкова учуден?

Нов плейстейшън в магазина струва 200 лв.

сложи към това екстри за 36 лв. (допълнителен контролер,мемори карти)

после прибави 9 игри (!!!ОРИГИНАЛНИ!!!) х 30 лв. =270 лв.

Получаваме точно 506 лв.Е и понеже нещата на старо би триабвало да се продават на половин цена делвам го на две и получавам 253 лв.Е хаиде от мен да мине една черпка за добрата покупка  = 230 - 240 лв.

Какво искаш да ми кажеш?

За тези пари не може да се купи Р2 или Р3 ли?

Ам свери си тогава часовника :wir !

Така че предложението ми е съвсем разумно, а и вече се беше навил един човек за РC 500 mhz само че от Враца а това ми е далече.

nov ps 1 struva 180 lv

vtora raka 80 max 100 ako 4ete piratski diskove

9 igri po 1.5 lv = 13.5 lv

dopalnitelen kontroler 6 lv bez vibra ili 15 sas vibra i to novi a tvoite sa na 1 godina

 

imam edin prietel koito se interesuva no dava 100 leva za vsi4ko ako si navit pi6i ako ne sas zdrave da si gi polzva6

Link to comment
Share on other sites

ART що си толкова учуден?

Нов плейстейшън в магазина струва 200 лв.

сложи към това екстри за 36 лв. (допълнителен контролер,мемори карти)

после прибави 9 игри (!!!ОРИГИНАЛНИ!!!) х 30 лв. =270 лв.

Получаваме точно 506 лв.Е и понеже нещата на старо би триабвало да се продават на половин цена делвам го на две и получавам 253 лв.Е хаиде от мен да мине една черпка за добрата покупка = 230 - 240 лв.

Какво искаш да ми кажеш?

За тези пари не може да се купи Р2 или Р3 ли?

Ам свери си тогава часовника  !

Така че предложението ми е съвсем разумно, а и вече се беше навил един човек за РC 500 mhz само че от Враца а това ми е далече.

offtopic//

Съжалявам но ти не си в час.ПС1 можеш да си купиш за под 100лw.Оригинални игри.....глупости този WAREZ да не е на петела гребена ????Докато има WAREZ оригинални игри не се котират.

А ако се чудиш кой ще ти даде за под 100лв.....ще ти кажа.АЗ ще ти дам в момента в който си купя ТВтунер "до около месец".Че и със 6 ОРИГИНАЛНИ игри ще го дам за 140Лв.Няма да казвам че съм монтирал чип за пиратските дискове ;)

//offtopic

Link to comment
Share on other sites

ART що си толкова учуден?

Нов плейстейшън в магазина струва 200 лв.

сложи към това екстри за 36 лв. (допълнителен контролер,мемори карти)

после прибави 9 игри (!!!ОРИГИНАЛНИ!!!) х 30 лв. =270 лв.

Получаваме точно 506 лв.Е и понеже нещата на старо би триабвало да се продават на половин цена делвам го на две и получавам 253 лв.Е хаиде от мен да мине една черпка за добрата покупка  = 230 - 240 лв.

Какво искаш да ми кажеш?

За тези пари не може да се купи Р2 или Р3 ли?

Ам свери си тогава часовника :wir !

Така че предложението ми е съвсем разумно, а и вече се беше навил един човек за РC 500 mhz само че от Враца а това ми е далече.

ne e vaprosa za parite a za tova kak nqkoi razumen 4ovek bi si dal Pc to pak pri tova bilo to i p 2 za ps 1 ako 6te i platineni da sa igrite pak

Link to comment
Share on other sites

ne e vaprosa za parite a za tova kak nqkoi razumen 4ovek bi si dal Pc to pak pri tova bilo to i p 2 za ps 1 ako 6te i platineni da sa igrite pak

xaxaxaxa 4e to ima li takuf naivnik det da naprai takaa glupost + tfa PS1 e ot na pra baba mi abitiurentskata(fe4e nema jivi nabori)izob6to za kfata i da e konzola

Link to comment
Share on other sites

:devil Аре на всички отворковци теслата!!!

Вече разполгам РС Р2 450 mhz 128 RAM 6,4 GB HD. с монитор мишка и клавиатура.

:punk

По въпроса как се продава или заменя кухарите по добре да мълчат!!!

 

По добре мълчи и нека те мислят за тъп от колкото да проговориш и да разсееш съмнениятя. (казл го е там някой) :wir

Link to comment
Share on other sites

Явно някой доста се е набутал.. :) Пък и недей да наричаш другите кухари защото са си прави хората.. ПС1 му мина времето... само като знаеш къф му е процесора на тоя плейстейшън + 8-те му мегабайта памет... честито... на теб и на балъка дето се е навил.Почвай да черпиш наред... и се въздържай от квалификации по адрес на другите...щото не те са кухари че да си копуват оригинални игри за ПС1.

Link to comment
Share on other sites

Е съжалиавам че така реагирах ама се издразних.Като не искат да го купуват да не го купуват ама защо трябва да се изказват неподготвени и да ми подливат вода.Аз съм писал тази обява не защото ме интересува тяхното мнение а защото предлагам нещо и ме интересува само мнението на тези които действително се нуждаят от него. :)

Link to comment
Share on other sites

Горкия пич яко се е набутал.. Че и монитор :confused ?!?!

LoL разбирам игрите да са оригинални за PC разбирам (поне cd-key-а да цъкаш баттал нет например ) ,ама оригинална игра за PS!1! :confused ?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...