Jump to content
BulForum.com

Kak da rippvame filmi ?


virus

Recommended Posts

Please Help !: )

kajete mi s koia programa da smachkam 1-2 filma ot DVD. Predi polzvah RipItAll obache ustanovih che ne gi pravi s mnogo dobro kachestvo. Ako niakoi sie e igral i moje da mi kaje s koi codec, kakvi nastroiki i dr. polzva ste sam mu mnogo blagodaren

Link to comment
Share on other sites

ima edna programa s koqto kachestvoto stava dosta dobro - to po tochno e nabor ot programi subrani v edin interface - DVD cutter stream and mp3 converter - tazi vecher ili utre shte q upna s drug dvd software. Samo che, povecheto neshta trqbva da gi pravish ruchno, ne che e trudno ama ne mojesh prosto da pusnesh dvd-to i sled nqkolko chasa vsichko e gotovo. To zatova i kachestvoto s all-in-one software e po losho, ne mojesh nisho da naglasqsh...

shte kacha oshte edna, dvd copy one, ama tq gi copira vuv svcd, shte trqbva da sloja kum neq i edin mpeg2 to DivX converter. gledaj links v win apps i gi probvaj...

Link to comment
Share on other sites

10 x chochosan

Tova che povecheto nesta sa rachno ne mi e problem :) Povecheto hubavi nesta sa bez grafichna sreda :)) Nadiavam se naistina da sa dobri stoto kato gledam horata s kakvo kachestvo praviat filmite i moite s kakvo kachestvo sa mi se plache :)) ama moje bi e i zaradi MPEG Holl platkata s koiato povecheto ni kolegi v chujbina nai-veroiatno razpolagat :) Ste probvam softuera i ste ti kaja dali e po dobar

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...