Jump to content
BulForum.com

Продавам цифров фото апарат Sony DSC-W30


Recommended Posts

Продаден!!! За колегата с доматите и колците!!! За всеки влак си има пътници и за всяка стока клиенти!!! Така, че умните мнения си ги дръж за себе си!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

:confused SONY DSC-W35 по-нов модел в същия клас, с гаранция, с фактура и ... =>

275 лева линк

 

...или си някакъв много хитър, или смяташ, че тук ядем доматите с колците.

 

Най-малкото обиждаш всички тук с подобно отношение... баровец !

 

Бих ти дал 100-на лева за това което предлагаш като за без фактура, без гаранция и в с неизвестни възможни дефекти.

 

Аз бих те посъветвала не да гледаш другите модели,а точно този който е публикувал продавача!!!! ето линк цък Много грубо отношение,но без никаква почва! Имам интерес към апарата,но при разумен коментар.

 

От линка, който даваш самата ти, да го беше прочела само:

Този продукт е стар. Наличностите му са изчерпани и вече не може да бъде купен!

 

Сигурно като е стар модел, който вече не се предлага е с по-висока цена ? Сравнил съм основните характеристики и в общи линии апарата е същия, само дето нов.

 

Отношението на продавача е далеч по-грубо, предвид скритата обида, че тук сме...

 

И съм сигурен, че ти е близък някой. "Имам интерес, но при разумен коментар." Кажи какъв ти е разумния коментар, щото мога да се постарая да ти намеря повечко бройки на неговата цена, естествено с "разумен коментар", че и за мен да останат по 50 -на лева на бройка.

 

П.П. Сега се загледах, че "баровеца" по-горе има 3 теми за едни и същи неща. Явно съм прав, че е "твърде хитър" за този форум и за нас.

Link to comment
Share on other sites

:confused SONY DSC-W35 по-нов модел в същия клас, с гаранция, с фактура и ... =>

275 лева линк

 

...или си някакъв много хитър, или смяташ, че тук ядем доматите с колците.

 

Най-малкото обиждаш всички тук с подобно отношение... баровец !

 

Аз бих те посъветвала не да гледаш другите модели,а точно този който е публикувал продавача!!!! ето линк цък Много грубо отношение,но без никаква почва! Имам интерес към апарата,но при разумен коментар.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Сега се загледах, че "баровеца" по-горе има 3 теми за едни и същи неща. Явно съм прав, че е "твърде хитър" за този форум и за нас.

Не знам как сме пропуснали този факт, пък и никой не ни е подсетил с рапорт.

3-теми се затварят, а авторът им има предупреждение от 20%.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно като е стар модел, който вече не се предлага е с по-висока цена ?

Да, това е така. Особено при продуктите на Сони, това е факт - старите неща са на по-високи цени, за да се продава новото. Това не ги прави по-добри.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...