Jump to content
BulForum.com

Колко пари мога да искам на тези компи ??


Recommended Posts

Хора може ли да ми помогнете да се ориентирам горе долу какви пари мога да искам на тези компи ако реша да ги продавам ... Не съм наясно как вървят цените а и да ги гледамд нови немога да преценя каква цена да кажа затова ако може да помогнете без да ме пързаляте ако може :) 10х

 

Компи #1 - на 1год. и 3-4 месеца е..компа като цяло гаранцията е 12 месеца и е изтекла но като отделни части всички са още в гаранция..

 

MB - Asus M2N-E SLI/AM2/SATA2/GLAN/8CH

 

CPU - ATHLON64 4000+/S AM2/BOX

 

RAM - 2*1 GB DDR2-800 A-DATA

 

HDD - HITACHI /7200/8MB/SATA2

 

VIDEO - GIGABYTE 8500GT/256MB DDR3 /PCI-E/TVO/DVI

 

DVD-RW - LG H55N /20x/

 

POWER - PSU TRUST 420W Dual Fan

 

CASE - QUANTUM -7007B BLACK

 

LAN - INTEL 10/100

 

 

Компи #2 Този комп е на 4 месеца и всичко му е в гаранция.. както целия така и всяка част по отделно

 

 

MB - GIGABYTE G33-DS3R/LGA775/SATA2/8CH HD

 

CPU - INTEL CORE2DUO E8400/3.0Ghz/6MB/BOX

 

RAM - 2*2GB DDR2 800 Kingston или A-Data едно от двете не съм сигурен :)

 

HDD - 2*160GB HITACHI/7200/8MB/SATA2

 

DVD-RW - SAMSUNG S223/SATA DVD RW /22x BLACK

 

POWER - TRUST 570W DAUL FAN

 

VIDEO - Onboard/PCI-E

 

 

Ми това са компите не съм решил точно кой от двата ще продам понеже както вече казах незнам какви пари мога да взема.. Трябва ми една сума пари и който от двата ме устройва него ще продам :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако Искаш Бартер за първия комп драсни ми едно Лс ! Предлагам ти моето Пс (ще ти напиша характеристиките ако се интересуваш от барет) + доплащане от моя страна

Link to comment
Share on other sites

Ако напишеш какъв е размера на харда на първото пс и ако предложиш някаква цена , защото и аз не съм много наясно с цените .. може да се разберем нещо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Олее съвсем забравих че съм писал сорка :> Иначе тогава просто бях на зор и обмислях да продам едното ПЦ... но се оправих в крайна сметка.. ако реша да продавам нещо ще пиша в бай/сел но за сега ги ползвам и двете

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...