Jump to content
BulForum.com

Kupuvam


Recommended Posts

Zraveite !!!

Znachi taka ..tursq si video card za pc-to.Zaduljitelno uslovie e da e s TV-out.Trqbva mi takava karta koqto moje da se gledat filmi i estestveno CS!!!

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

ако ще си държиш и старата видео карта провери задължително дали имаш втори AGP слот, защото иначе няма да можеш да си ги пуснеш и двете едновременно.!

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (__smirnoff__ @ Apr 7 2004, 13:58 PM)

втори AGP слот

едновременно 

 

:confused

Spokoino tova sa duna ot novo pokolenie, nevijdani po tezi kraishta na zemiata :wacko: :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Недейте така да се подигравате на човека! Според спецификацията на AGP 3.0 се поддържа повече от един AGP слот http://www.bjorn3d.com/_preview.php?articleID=63&74284 Е, щеше да е хубаво ако имаше дъна с по 2 и повече слота, ама аз досега не съм виждал :P А съм търсил! :D Така че поне на теория е smirnoff е прав. Пък може да си е преработил дъното... :woot

 

edit: Обаче има дъна с три PCI-X слота, само трябва да си намериш три PCI-X карти :D

Link to comment
Share on other sites

вижте ся, DMX ми каза че иска 2ра видео карта, едната да си му е старата, а втората да е с ТВ оут!

това си е негова работа, там няма да се бъркам, но понеже съм чувал че е възможно да се включат две карти едновременно му казах да види, щото повярвайте, той винаги е бил с някъв супер уникален компютър!

 

PEACE!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...