Jump to content
BulForum.com

Продавам Навигация


Recommended Posts

Навигацията е английска а не китайска...и е използвана много малко. Няма следи от употреба ... отключена е и може да се качват всякакви карти...в нея има най новите версии. Възможност за гледане на филми и плейър за музика...също така има и вградени игри. Комплект зарядно за кола и за вкъщи. Също така и вакуум стоика за кола. Работи перфектно има и бг език и говор. Цена 180 лв Марката е ЕVESHAM изглежда така самоче е черна

 

http://www.woot.com/Images/Sale/Evesham_Na...SFTE-detail.jpg

 

тел. 0899144970

Link to comment
Share on other sites

Навигацията е английска а не китайска...и е използвана много малко. Няма следи от употреба ... отключена е и може да се качват всякакви карти...в нея има най новите версии. Възможност за гледане на филми и плейър за музика...също така има и вградени игри. Комплект зарядно за кола и за вкъщи. Също така и вакуум стоика за кола. Работи перфектно има и бг език и говор. Цена 180 лв Марката е ЕVESHAM изглежда така самоче е черна

 

http://www.woot.com/Images/Sale/Evesham_Na...SFTE-detail.jpg

 

тел. 0899144970

 

 

 

Колега дай малко спецификации какво е това "продавам нещо като това на снимката ама в друг цвят"

 

 

 

Дай малко параметри

 

С каква навигационна програма върви в момента?

 

Какъв е чипа на GPS-a?

 

Каква е разделителната способност на дисплея?

 

Колко инча е дисплея?

 

Колко e RAM-a?

 

Колко MHz е CPU-то?

 

Колко време държи батерията когато се ползва не в зарядното?

 

С каква външна карта работи и дали даваш такава - ако даваш колко МВ е?

 

дай реални снимки на GPS-a, на стойката /това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО/, кабела от запалката към GPS-а прав ли е или е усукан като на телефонна слушалка /това ме интересува лично!/.

 

 

 

Помисли сериозно за цената - нов с 2 години гаранция се намира за 200лв + ДДС /справка Метро/

 

 

 

Имам интерес - само зависи какви са отговорите на въпросите ти!

 

 

p.s.: Друго което ме интересува е на кой COM намира GPS-a?

Link to comment
Share on other sites

Колега залял си ме с куп сложни вапроси на които незнам отговорите...това е първата навигация която съм ползвал и сам я ползвал само 2 дена....екрана и е 3.5" качени са и iGo две версии...стоиката за колата и е много хубава а зарядното е навито като на тел. виж ако имаш интерес ми се обади на телефона ако това те спира ми прати стрела аз ще ти се обадя ... ако си от плд. може да я видиш когато ти е удобно. 0899144970 ми е тел

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...