Jump to content
BulForum.com

Продавам SAMSUNG D900


Recommended Posts

Телефона си работеше перфектно, докато преди няколко дни не седнах върху него и дисплея се разля.Телефона си звъни всичко си му работи може да се пробва но няма дисплей, не ми се занимава да го оправям, ако на някой му се занимава цена 50лв.Приемат се и бартери за здрав телефон до тези пари.

 

П.П. На ЛС или тук в темата, както и тел.0899833678 и скайп: Lud_divak

Link to comment
Share on other sites

Телефона си работеше перфектно, докато преди няколко дни не седнах върху него и дисплея се разля.Телефона си звъни всичко си му работи може да се пробва но няма дисплей, не ми се занимава да го оправям, ако на някой му се занимава цена 50лв.Приемат се и бартери за здрав телефон до тези пари.

 

П.П. На ЛС или тук в темата, както и тел.0899833678 и скайп: Lud_divak

davam ti edno rabote6to se v630i i mi dopla6ta6 50 lv ako iska6 pi6i

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нова цена 40лв. ремонта на телефона няма да е повече от 50-60лв. Телефона ще ви излезе 90-100лв. перфектна цена за такъв телефон :punk

Link to comment
Share on other sites

Нова цена 40лв. ремонта на телефона няма да е повече от 50-60лв. Телефона ще ви излезе 90-100лв. перфектна цена за такъв телефон :punk

Аз имам интерес но трябва да проверя точно колко са дисплейте,защото ми се въртеше нещо от порядака на 90лв дисплея.

Link to comment
Share on other sites

Колега провери си за да си сигурен, но аз говорих с човек който се занимава с ремонт на телефони и ми каза 50-60лв че излиза дисплея с ремонта.Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

Колега провери си за да си сигурен, но аз говорих с човек който се занимава с ремонт на телефони и ми каза 50-60лв че излиза дисплея с ремонта.Поздрави :)

 

Говорил си с човек който разбира, знаеш цената.... ми защо не го направиш или не е само това проблема?

Link to comment
Share on other sites

Говорил си с човек който разбира, знаеш цената.... ми защо не го направиш или не е само това проблема?

 

Не го дадох да го правят защото в момента имам други по належащи разходи и няма как, а на телефона му няма нищо друго новия собственик може да потвърди :P телефона е продаден

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...